Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Sztuka rozmowy przez telefon

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Sztuka rozmowy przez telefon"— Zapis prezentacji:

1 Sztuka rozmowy przez telefon
Ten szablon może być używany jako plik startowy do prezentowania materiałów szkoleniowych w ustawieniu grupy. Sekcje Kliknij prawym przyciskiem myszy slajd, aby dodać sekcje. Sekcje ułatwiają organizowanie slajdów i usprawniają współpracę nad dokumentem. Notatki Użyj sekcji Notatki do wstawiania notatek lub dodatkowych informacji dla odbiorców. Podczas przedstawiania prezentacji notatki są widoczne w widoku prezentacji. Pamiętaj o odpowiednim rozmiarze czcionki (w celu ułatwienia dostępu, widoczności, nagrywania i pracy online). Odpowiednio dobrane kolory Zwróć szczególną uwagę na wykresy, schematy i pola tekstowe. Uwzględnij to, że uczestnicy mogą drukować w trybie czarno-białym lub w skali odcieni szarości. Wykonaj wydruki testowe, aby sprawdzić, czy wszystko jest widoczne po wydrukowaniu w trybie czarno-białym i w skali odcieni szarości. Elementy graficzne, tabele i wykresy Staraj się zachować prostotę — używaj spójnych stylów i kolorów, które nie odwracają uwagi od zawartości. Oznacz etykietą każdy wykres i tabelę.

2 Pojęcie telemarketingu
Szybkie i łatwe nawiązanie kontaktu z klientem Pracownik sprzedaży bezpośredniej Informacja o produktach Zachęcanie do zakupu (agent ubezp) Podtrzymywanie kontaktu z klientem Omów krótko prezentację. Przedstaw najważniejszy element i wyjaśnij, dlaczego jest on istotny. Zaprezentuj każdy z głównych tematów. Aby zapewnić odbiorcom dobrą orientację w szkoleniu można powtarzać ten slajd z zarysem w całej prezentacji, podkreślając za każdym razem temat, który będzie omawiany.

3 Wady telemarketingu Brak bezpośredniego kontaktu
Możliwość zadzwonienia nie w porę Ryzyko, że klient szybciej zrezygnuje z rozmowy Utrudnione kontaktowanie się z właściwą osobą Omów krótko prezentację. Przedstaw najważniejszy element i wyjaśnij, dlaczego jest on istotny. Zaprezentuj każdy z głównych tematów. Aby zapewnić odbiorcom dobrą orientację w szkoleniu można powtarzać ten slajd z zarysem w całej prezentacji, podkreślając za każdym razem temat, który będzie omawiany.

4 Zalety telemarketingu
Oszczędność czasu  kosztów Koncentracja na określonym celu Omów krótko prezentację. Przedstaw najważniejszy element i wyjaśnij, dlaczego jest on istotny. Zaprezentuj każdy z głównych tematów. Aby zapewnić odbiorcom dobrą orientację w szkoleniu można powtarzać ten slajd z zarysem w całej prezentacji, podkreślając za każdym razem temat, który będzie omawiany.

5 Reguły prowadzenia rozmowy telefonicznej
Telefonowanie do klienta: Przedstawianie się Podanie celu rozmowy Rekomendacje Pora telefonowania Uprzejmość Rezygnowanie z dzwonienia Ponowne telefonowanie Zakończenie rozmowy Nieużywanie wiadomości tekstowych Inna możliwość zaprezentowania slajdów z zarysem przy użyciu przejść.

6 Reguły prowadzenia rozmowy telefonicznej
Odbieranie telefonu od klienta: Odbieranie telefonu Przedstawianie się Telefon nie w porę Szumy komunikacyjne Automatyczna sekretarka Inna możliwość zaprezentowania slajdów z zarysem przy użyciu przejść.

7 Etapy rozmowy telefonicznej
Zaplanowanie rozmowy Przygotowanie rozmowy Uzyskanie połączenia i kontakt z właściwą osoba: Powitanie, przedstawienie się Przedstawienie celu rozmowy Motywowanie klienta Propozycja terminu spotkania Zakończenie i pożegnanie.

8 Przykłady http://www.youtube.com/watch?v=F9G-gCScmRM

9 test


Pobierz ppt "Sztuka rozmowy przez telefon"

Podobne prezentacje


Reklamy Google