Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Schemat ideowy układu: Harmonogram projektu 1 tydzień: -Zapoznanie się z funkcją C++ SendInput() z biblioteki windows.h oraz z biblioteką

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Schemat ideowy układu: Harmonogram projektu 1 tydzień: -Zapoznanie się z funkcją C++ SendInput() z biblioteki windows.h oraz z biblioteką"— Zapis prezentacji:

1

2

3

4

5 Schemat ideowy układu:

6

7

8

9 Harmonogram projektu 1 tydzień: -Zapoznanie się z funkcją C++ SendInput() z biblioteki windows.h oraz z biblioteką IRremote. 2 tydzień: - Zakup potrzebnych elementów i wstępne prototypowanie układu na układzie arduino.

10 3 tydzień: -Zakup ATmega328 oraz potrzebnych elementów do samodzielnego działania układu. -Wstępny montaż układu na uniwersalnej płytce 4 tydzień: -Prace nad aplikacjami PC, stworzenie programu konfigurującego. 5 tydzień: - Końcowe poprawki, stworzenie aplikacji sterującej pracującej w tle.

11 Podsumowanie -Zrealizowanie projektu o niskim kosztorysie (14,61PLN) -Spora część finalnej funkcjonalności projektu nie była początkowo planowana, a powstawała na bieżąco przy pracach nad układem. -Tematyka projektu jest rozwojowa. Istnieje możliwość wprowadzenia produktu na rynek


Pobierz ppt "Schemat ideowy układu: Harmonogram projektu 1 tydzień: -Zapoznanie się z funkcją C++ SendInput() z biblioteki windows.h oraz z biblioteką"

Podobne prezentacje


Reklamy Google