Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

96 Volt A. Mucha & M. Płonka Spółka Jawna Misją naszego przedsiębiorstwa jest przyczynianie się do rozwoju firm i zaspokajanie ich potrzeb po przez dostarczanie.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "96 Volt A. Mucha & M. Płonka Spółka Jawna Misją naszego przedsiębiorstwa jest przyczynianie się do rozwoju firm i zaspokajanie ich potrzeb po przez dostarczanie."— Zapis prezentacji:

1 96 Volt A. Mucha & M. Płonka Spółka Jawna Misją naszego przedsiębiorstwa jest przyczynianie się do rozwoju firm i zaspokajanie ich potrzeb po przez dostarczanie nowoczesnych rozwiązań z zakresu informatyki i telekomunikacji.

2 System Konwersji Billingu – RS_BILLING [PABX] Przyjmowanie i analiza danych bilingowych wysyłanych przez port billingowy z centralki. Możliwość definiowania poszczególnych bitów / bajtów w rekordzie bilingowym. Gromadzenie przyjmowanych danych w bazie danych (system transakcyjny). Przetwarzanie rekordów bilingowych według ustalonych algorytmów (możliwość definiowana w/w algorytmów); przede wszystkim zamiana danych dotyczących ilości impulsów, czasu trwania połączenia, kosztów połączenia. Wysyłanie przetworzonego rekordu bilingowego poprzez port szeregowy do interfejsów innych systemów. Możliwość przetwarzania (prowadzenie statystyk w/g ustalanych algorytmów) danych gromadzonych w bazie danych dotyczących wykonywanych połączeń (użycie np. Web services do prezentowania wyników).

3 System Konwersji Billingu – RS_BILLING [PABX] Przezroczystość systemu w przypadku przesyłania danych od i do centralki dotyczących informacji innych niż bilingowe. przesyłanie danych do systemów finansowo – księgowych w formacie porządanym przez te systemy (np. dekrety księgowe), integracja danych odczytanych z rekordów bilingowych z szczegółowym wykazem rozmów wykonywanych w sieciach komórkowych, generowanie raportów i statystyk według dowolnych kryteriów, rozliczanie rozmów służbowych i prywatnych generowanych przez pracowników, ograniczenie ilości i typów rozmów wychodzących (wprowadzanie limitów wykonywanych połączeń)

4 Funkcjonalność systemu oparta na modułowości Moduł przyjmowania i gromadzenia danych: Przyjmowanie danych wejściowych z portów billingowych, Konfigurowanie definicji rekordu wejściowego Transakcyjne zapisywanie danych wejściowych z zachowaniem struktury rekordu Moduł konwersji rekordu bilingowego: Możliwość definiowania struktury konwersji rekordów, Transakcyjny zapis skonwertowanego rekordu w bazie danych.

5 Funkcjonalność systemu oparta na modułowości Moduł wysyłania danych: Pobranie rekordu z zapisanych w bazie danych informacjiz, Wysłanie pobranego rekordu do portu obsługiwanego przez system. Moduł raportowania i statystyk: Zarządzanie użytkownikami sieci telefonicznej, ich grupami i uprawnieniami Generowanie zestawień i raportów na podstawie danych z przed i po konwersji Udostępnianie danych dotyczących połączeń wychodzących wedle zadanych kryteriów w czasie rzeczywistym, Możliwość dostępu do powyższych informacji poprzez stronę WWW dla uprawnionych użytkowników sieci telefonicznej.

6 Platforma systemowa wykorzystywana przez [ PABX]

7 Serwer dedykowany lub Komputer klasy PC (np.: HP, Compaq, Dell...) – markowy sprzęt zapewniający stabilność, bezawaryjność, jak również dostęp do szybkiego wsparcia technicznego, Dodatkowe specyficzne wyposażenie (dodatkowa karta interfejsów COM -karta wieloportowa) – interfejs niezbędny do obsługi wielu portów wykorzystywanych zarówno przez centralkę, jak i system hotelowy, System operacyjny firmy Microsoft (MS Windows XP Professional lub MS Windows 2000 Professional lub MS Windows 2000 Server lub MS Windows 2003 Server) – system dostosowany do indywidualnych potrzeb klienta i założeń konkretnej wersji systemu, Serwer bazy danych (Microsoft SQL Server 2000 Desktop Engine lub Microsoft SQL Server 2000) – serwer bazy danych dostosowany do indywidualnych potrzeb klienta i założeń konkretnej wersji systemu, Inne wykorzystywane oprogramowanie, serwery, usługi sieciowe: Internet Information Server (ver. 5 lub 6) oraz Microsoft.NET Framework, Środowisko programistyczne C#

8 Dodatkowe informacje dotyczące systemu [PABX] RS_Billing jest systemem ciągle rozwijanym przez firmę 96 Volt. Istnieje możliwość dostosowywania systemu do indywidualnych potrzeb i wymagań. Funkcjonalność systemu doceniło już wiele firm, które wykorzystują na co dzień unikatowe cechy aplikacji. Na liście referencyjnej znalazły się takie firmy jak Polkomtel S.A. (PlusGSM operator telefonii komórkowej i stacjonarnej) czy międzynarodowa sieć hoteli RadissonSAS Hotels & Resorts. System dzięki unikatowym rozwiązaniom umożliwia skorzystanie z dowolnych dostarczycieli usług telefonii stacjonarnej i komórkowej. Odpowiednia optymalizacja tych dwóch elementów może zapewnić Państwa firmie oszczędności nawet do 40% w skali miesiąca.

9 Logowanie do systemu: identyfikacja użytkownika pełna historia wykonywanych zmian

10 Moduł odbioru danych: ustawienia dotyczące portu konfiguracja bazy danych podgląd danych

11 Moduł wysyłania danych: ustawienia dotyczące portu konfiguracja bazy danych podgląd danych

12 Moduł konwersji rekordu: ustawienia dotyczące typów rekordów modele konwersji

13 Moduł konwersji rekordu: edycja struktury rekordów defincja pól rekordów

14 Statystyka: Raporty dotyczące pracy systemu Raporty dotyczące ilości przesłanych i zkonwertowanych danych

15 Moduł definicji prefiksów: pełna konfiguracja prefiksów w systemie; definicja informacji o zaliczaniu, czasie trwania impulsów, kosztach impulsów;

16 Moduł użytkowników i grup: Definicja poszczególnych użytkowników, numerów, grup

17 Interface generowania zestawień billingowych: oparty o serwer www autentykacja użytkownika, grupy oraz uprawnień do generowania zestawień

18 Zestawienie rozmów: generowanie raportów dotyczących informacji billingowych według wielu zadanych kryteriów

19 Zestawienie rozmów: przejrzysty system prezentacji raportów wygenerowanych przez system

20 Dziękujemy za uwagę. Kontakt: http://www.96volt.com Email: biuro@96volt.com Tel: (12) 623-00-41

21


Pobierz ppt "96 Volt A. Mucha & M. Płonka Spółka Jawna Misją naszego przedsiębiorstwa jest przyczynianie się do rozwoju firm i zaspokajanie ich potrzeb po przez dostarczanie."

Podobne prezentacje


Reklamy Google