Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Moje Ferie. Moje ferie rozpoczęły się od wyjazdu na Ukrainę. Bardzo się cieszyłem ponieważ zobaczyłem swojego brata którego już bardzo dawno nie widziałem.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Moje Ferie. Moje ferie rozpoczęły się od wyjazdu na Ukrainę. Bardzo się cieszyłem ponieważ zobaczyłem swojego brata którego już bardzo dawno nie widziałem."— Zapis prezentacji:

1 Moje Ferie

2 Moje ferie rozpoczęły się od wyjazdu na Ukrainę. Bardzo się cieszyłem ponieważ zobaczyłem swojego brata którego już bardzo dawno nie widziałem. Więc w sobotę rano wyjechałem pociągiem do Lwowa.

3 Kiedy już przyjechałem byłem bardzo podekscytowany. Kiedy zobaczyłem swojego brata od razu się na niego rzuciłem. Byłem bardzo szczęśliwy!

4 Razem z Witaliem poszliśmy odwiedzić Stary Lwów. Spacerowaliśmy po centrum miasta. Odwiedziliśmy pizzerię i fabrykę czekolady. Wtedy Lwów był wyjątkowo piękny, ponieważ był zaśnieżony.

5 Kolejnego dnia wybrałem się na mecz halowy. Wynik był 4-2.

6 Mecz był bardzo intrygujący.

7 Było dużo okazji do strzelenia gola.

8 Też często wychodziłem na dwór z moimi dawnymi kolegami. Zlepiliśmy dużego bałwana.

9 Z chęcią grałem w chowanego. Oraz inne gry.

10

11 Często w domu grałem różne gry komputerowe lub planszowe. Dużo się naśmiałem!

12 Najbardziej utkwiło mi w pamięci kiedy wyszedłem z kolegami na sanki. Było dużo różnych górek. Bardzo dobrze się bawiłem.

13 Kiedy ferie już się kończyły byłem bardzo smutny. Więc w niedzielę rano pożegnałem się z moim bratem i wyjechałem do Bydgoszczy.

14 Moim zdaniem to były jedne z najlepszych zimowych ferii które miałem. Bardzo wesoło spędziłem ten czas. Odwiedziłem dużo członków mojej rodziny. Zobaczyłem swojego ukochanego brata z którym spędziłem dużo czasu. Moje ferie skończyły się w taki sposób-późno przyjechałem pociągiem do Bydgoszczy i następnego dnia poszedłem do szkoły.

15

16

17 Nazar Zorenko 6b


Pobierz ppt "Moje Ferie. Moje ferie rozpoczęły się od wyjazdu na Ukrainę. Bardzo się cieszyłem ponieważ zobaczyłem swojego brata którego już bardzo dawno nie widziałem."

Podobne prezentacje


Reklamy Google