Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Dział Oprawy Artystyczno – Multimedialnej

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Dział Oprawy Artystyczno – Multimedialnej"— Zapis prezentacji:

1 Dział Oprawy Artystyczno – Multimedialnej
Prezentuje

2 YOUNG TOGETHER - z tajnych akt CIA
Prezentacja multimedialna

3 miejsce działania - Szkoła w Wojcieszkowie

4 Według tajnych akt CIA W Zespole Szkół w Wojcieszkowie działa znana szajka uczniów o nazwie „Young Together”. Grupa ta zajmuje się licznymi akcjami społecznymi tzw. inicjatywami. Prosimy o ostrożność w spotkaniu z nimi. Jeśli chodzi o zwycięstwo są naprawdę groźni.

5 Członkowie Grupy p. Bożena Zacharska. Pseudonim „opiekun”. Nauczycielka wiedzy o społeczeństwie i języka rosyjskiego w szkole. Kontrola całej operacji.

6 Członkowie Grupy Sebastian Żebrowski. Kieruje „YT”. Jego główne atuty to znajomość historii i umiejętność decydowania. Ma słabość do książek i historii. Jest czasami porywczy.

7 Członkowie Grupy Marta Latoch. Jeden z zastępców Żebrowskiego. Sprytna i mądra. Zawsze dostaje to czego chce. Lubi plastykę. Może dlatego kieruje Działem Artystyczno – ręcznym. Z powodów nieznanych nie podała zdjęcia.

8 Członkowie Grupy Grzegorz Burdach. Druga prawa ręka Żebrowskiego (jeśli to w ogóle możliwe). Umysł ścisły grupy. Kieruje akcjami. Trudny przeciwnik do pokonania. Kierownik Działu Artystyczno – multimedialnego.

9 Członkowie Grupy Dorota Latoch. Wraz z siostrą potraktowały działalność w grupie jako interes rodzinny. Nie próbujcie jej przechytrzyć bo może to być ostatnia rzecz jaką zrobicie w życiu. Lubi plastykę jak siostra. Jest dobra z wszystkiego. Członek Działu Artystyczno – ręcznego

10 Członkowie Grupy Martyna Szczęśniak. Przyjaciółka Doroty. Bardzo sprytna. Wrogom potrafi nieźle nadepnąć na odcisk. Nie zadzierajcie z nią. Dla przyjaciół miła i pomocna. Lubi wyrażać swoje zdanie „prosto z mostu”. Członek Działu Artystyczno – ręcznego.

11 Członkowie Grupy Sylwia Bujak. Dobry kompan grupy. Bardzo mądra. Jej silne atuty to biologia i chemia. Lubi też plastykę. Jest bardzo niepozorna. Członek Działu Artystyczno – ręcznego.

12 Członkowie Grupy Hubert Dudziński. Ostatni członek Działu Artystyczno – ręcznego. Nowy nabytek grupy. Jest w niej od niedawna. Zajmuje się oprawą dźwiękową akcji. Gra na gitarze. Silny atut grupy. Zdjęcia nie zdobyto.

13 Członkowie Grupy Karolina Banasiewicz. Silna i energiczna. Świetny pracownik grupy. Nieprzekupna. Lubi sport. Ma wiele koleżanek i liczną rodzinę. Członek Działu Artystyczno – multimedialnego.

14 Członkowie Grupy Katarzyna Kaznowska. Przyjaciółka Karoliny. Tworzy z nią zgrany zespół, praktycznie nie do złamania. Pracowita i pomysłowa. Członek Działu Artystyczno – multimedialnego. Lubi rozmawiać.

15 Członkowie Grupy Katarzyna Pycka. Pracowita i zgrana z firmą. Nie lubi przegrywać i gra zawsze do końca. Chętna do pracy. W Firmie na stanowisku Współpracownika Prezesa ds. Dokumentacji.

16 Cała grupa Działa szybko i zgranie. Jest praktycznie nie do zdarcia. Wszyscy świetnie się ze sobą porozumiewają i zgrywają. Są tacy sami jak ich nazwa „Young Together” bo działają razem.

17 Z ostatnich notatek W wyniku głupiej pomyłki pracowników, CIA obserwował grupę której nic nie można zarzucić. Jednak sami pracownicy tego urzędu są zachwyceni ich pracą i komentują, że gdyby cała akcja nie była poufna to poprosiliby ich o przyjęcie stanowisk pracy w CIA. Sami zaś zamierzają brać przykład z ich wytrwałości dążenia do celu.

18 UWAGA!!!! Wszystkie dane zawarte w tym dokumencie są ściśle tajne i ich kopiowanie, nagrywanie bądź przetwarzanie bez zgody producenta jest zabronione.

19 Dziękujemy za obejrzenie
KONIEC Dziękujemy za obejrzenie


Pobierz ppt "Dział Oprawy Artystyczno – Multimedialnej"

Podobne prezentacje


Reklamy Google