Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Powodzenia-dla mnie to też sprawdzian! Naprawdę 

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Powodzenia-dla mnie to też sprawdzian! Naprawdę "— Zapis prezentacji:

1 Powodzenia-dla mnie to też sprawdzian! Naprawdę 

2 Zapis fonologiczny słoik ciepło cielę świerk siano dziecko dzikość
trzeba drzewo więc pędząc lew krew rów ławka łeb dąb pies miasto ciasto światło ziemniak dźwig dziwny choinka stoi studenci trzy pięć piętnaście trzydzieści tysiąc sześćdziesiąt sześćset siedemnaście dziewiętnaście dwadzieścia pięćdziesiąt kręci w gospodzie w studni z babcią z dziadkiem z ciotunią z dziećmi Zdzisław zdziesiątkowany dziewięćset pędzi mężczyzna

3 Dość trudne;-) benzyna, bądź, begonia, dania,
drzewo, drzwi (!), standard, standardowy, ekologia, Ukraina, trzeźwy, trzepnąć, prośba, liczba, łyknąłem, Dania.

4 Naukowcy twierdzą, że najlepszą ochroną ludzkiego mózgu przed starzeniem się jest nauka. Ucząc się możemy znacząco przesunąć w czasie starość mózgu, nie rujnując go dodatkowo paleniem papierosów. Czytając wyniki badań naukowych znajdziemy coraz więcej dowodów na rakotwórcze działanie tytoniu i substancji smolistych. Będąc w wielu kręgach towarzyskich nie wypada już palić papierosów. Wielu nauczycieli nie ma świadomości, że także u nich wystąpił zespół wypalenia zawodowego. Radząc sobie z tym należy bezwzględnie skorzystać z grup wsparcia, gdzie wszyscy znają zagadnienie. Widząc spadający śnieg wielu z nas zamiast o białej śnieżnej pierzynie myśli o rosnących rachunkach za prąd, gaz, o konieczności noszenia ciepłych ciuszków, łykania preparatów wzmacniających.

5 Zapis fonologiczny Z naszej uczelni będziemy mieć wyłącznie dobre wspomnienia. Już niedługo koniec pierwszego semestru-niepotrzebnie baliśmy się. Kolokwium z logopedii musi nam dobrze pójść. Kultura języka to coś, co warto posiąść, ale to musi kosztować niemało trudu. Na studiach nauczycielskich jest niestety mało mężczyzn, a oni niekiedy się przydają. Przyjaźnie ze studiów często zostają na całe życie. Bądźmy dla siebie bardziej życzliwi, a niebo będzie bardziej niebieskie!

6 Zapis fonologiczny W poniedziałek odetchniemy piętnaście razy wiedząc, że logopedia nie sprawiła nam najmniejszej trudności. Spokojnie pojedziemy do domów, licząc, że zaliczenie z logopedii skończy się piętnastominutową przyjemnością. W czasie studiów studenci muszą trzykrotnie, także ucząc się pilnie, podchodzić do egzaminów. W czasie tej wspaniałej nocy lejący się wąską strużką szampan trzeba było ścierać z podłóg i ścian. Widząc śliczne drzewa rosnące na łące zatrzymał się patrząc zadziwiony na najwspanialsze twory natury Przez wiele miesięcy studiów młodzież bez zatrzymywania się na chwilkę ślęczy nad książkami.


Pobierz ppt "Powodzenia-dla mnie to też sprawdzian! Naprawdę "

Podobne prezentacje


Reklamy Google