Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Praca na lekcji Dominik Pluta. Unihokej jest sportem drużynowym, w który gra się za pomocą poliwęglanowych kijów zakończonych kompozytową blendą, dzięki.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Praca na lekcji Dominik Pluta. Unihokej jest sportem drużynowym, w który gra się za pomocą poliwęglanowych kijów zakończonych kompozytową blendą, dzięki."— Zapis prezentacji:

1 Praca na lekcji Dominik Pluta

2 Unihokej jest sportem drużynowym, w który gra się za pomocą poliwęglanowych kijów zakończonych kompozytową blendą, dzięki którym w łatwy sposób można operować i strzelać na bramkę przeciwnika lekką, plastikową piłką.

3 W dniach 8-9 października 2013 roku w II Liceum Ogólnokształcącym w Gnieźnie po raz piąty odbywają się Mistrzostwa Powiatu Gnieźnieńskiego w Unihokeja Chłopców w ramach Licealiady 2013/2014.

4 Od początku zawodów faworytami do meczu finałowego były ekipy z ZSP nr 3 oraz III LO z Gniezna. Jednak II LO niespodziewanie napisało własny scenariusz turnieju. W rozegranych dziś 5 meczach nie stracili ani jednego punktu, strzelili 27 bramek, tracąc zaledwie 6. Zaczęło się od zwycięstwa 5:1 z Cieszkowskim, dalej 3:0 z Pomnikiem, 10:0 z Witkowem, 5:1 z Rolnikiem. Jak się później okazało liderzy i wiceliderzy grupy B znów się spotkali po przeciwnych stronach boiska, tym razem w meczu finałowym. Dosłownie rzutem na taśmę w końcowych minutach szalę korzyści na swoją stronę przechyliło II LO, tym razem zwyciężając 5:4.

5 Tegorocznych Mistrzów Powiatu Gnieźnieńskiego w Unihokeja z II Liceum Ogólnokształcącego w Gnieźnie, prowadzonych przez Krzysztofa Kamińskiego, reprezentowali: Michał Grzeszczak (kapitan), Jacek Wawrzyniak (bramkarz), Radosław Strzelecki, Maciej Adamski, Filip Adamski, Patryk Ciemnoczołowski, Mateusz Kaniasty, Tomasz Subocz, Dominik Pluta, Kamil Janas, Alan Dopieralski, Jakub Rabiej.

6 Po niespodziewanej wygranej szkolnej drużyny w mistrzostwach powiatu, 14 listopada przed swoją publicznością zagrają o awans do mistrzostw wielkopolski.

7 wikipedia.pl sport2logniezno.pl

8 Dominik Pluta


Pobierz ppt "Praca na lekcji Dominik Pluta. Unihokej jest sportem drużynowym, w który gra się za pomocą poliwęglanowych kijów zakończonych kompozytową blendą, dzięki."

Podobne prezentacje


Reklamy Google