Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Unihokej w II lo w Gnieźnie

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Unihokej w II lo w Gnieźnie"— Zapis prezentacji:

1 Unihokej w II lo w Gnieźnie
Praca na lekcji Dominik Pluta

2 Unihokej Unihokej jest sportem drużynowym, w który gra się za pomocą poliwęglanowych kijów zakończonych kompozytową blendą, dzięki którym w łatwy sposób można operować i strzelać na bramkę przeciwnika lekką, plastikową piłką.

3 V Mistrzostwa Powiatu Gnieźnieńskiego SPG w Unihokeja Chłopców w ramach Licealiady
W dniach 8-9 października 2013 roku w II Liceum Ogólnokształcącym w Gnieźnie po raz piąty odbywają się Mistrzostwa Powiatu Gnieźnieńskiego w Unihokeja Chłopców w ramach Licealiady 2013/2014. 

4 Przebieg Od początku zawodów faworytami do meczu finałowego były ekipy z ZSP nr 3 oraz III LO z Gniezna. Jednak II LO niespodziewanie napisało „własny scenariusz turnieju”. W rozegranych dziś 5 meczach nie stracili ani jednego punktu, strzelili 27 bramek, tracąc zaledwie 6. Zaczęło się od zwycięstwa 5:1 z „Cieszkowskim”, dalej 3:0 z „Pomnikiem”, 10:0 z Witkowem, 5:1 z „Rolnikiem”. Jak się później okazało liderzy i wiceliderzy grupy B znów się spotkali po przeciwnych stronach boiska, tym razem w meczu finałowym. Dosłownie rzutem na taśmę w końcowych minutach szalę korzyści na swoją stronę przechyliło II LO, tym razem zwyciężając 5:4.

5 Reprezentacja szkoły Tegorocznych Mistrzów Powiatu Gnieźnieńskiego w Unihokeja z II Liceum Ogólnokształcącego w Gnieźnie, prowadzonych przez Krzysztofa Kamińskiego, reprezentowali: Michał Grzeszczak (kapitan), Jacek Wawrzyniak (bramkarz), Radosław Strzelecki, Maciej Adamski, Filip Adamski, Patryk Ciemnoczołowski, Mateusz Kaniasty, Tomasz Subocz, Dominik Pluta, Kamil Janas, Alan Dopieralski, Jakub Rabiej.

6 Podsumowanie Po niespodziewanej wygranej szkolnej drużyny w mistrzostwach powiatu, 14 listopada przed swoją publicznością zagrają o awans do mistrzostw wielkopolski.

7 Źródła wikipedia.pl sport2logniezno.pl

8 Dziękuję za uwagę Dominik Pluta


Pobierz ppt "Unihokej w II lo w Gnieźnie"

Podobne prezentacje


Reklamy Google