Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Zespół Szkolno – Przedszkolny w Jastrzębiu

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Zespół Szkolno – Przedszkolny w Jastrzębiu"— Zapis prezentacji:

1 Zespół Szkolno – Przedszkolny w Jastrzębiu
Poznajcie „Eco Twist” Zespół Szkolno – Przedszkolny w Jastrzębiu

2

3 „Eco Twist”- jacy jesteśmy?
Ekobłyskotliwi, mocno zakręceni, energiczni, sympatyczni – na działanie nastawieni! Zarażamy entuzjazmem, świetnie pracujemy razem. Pozytywne z nas świrusy, i działamy jak wirusy; Co raz więcej zarażonych, w wir wydarzeń już wkręconych. Czy to uczeń czy przedszkolak, pan dyrektor, pani Ola, pani z gminy, pan z „Biedronki”, konserwator, brat Iwonki, babcia Ani, ciocie dwie… Każdy z nich dziś wiedzieć chce – Jak o klimat troszczyć się. „Gazu, węgla mądrze użyj, By starczyło ich na dłużej. Sprawdź, którędy w twoim domu Ciepło znika po kryjomu. Zamiast działać na swą szkodę, Szanuj zawsze prąd i wodę. Drzwi zamykaj, bo nietanie, Jest niestety ogrzewanie. Kiedy woda cieknie z kranu, Nad tą stratą się zastanów. Krótki prysznic biorąc śmiało Wannę wody oszczędź całą. Pustej izbie mrok nie szkodzi, Więc gaś światło gdy wychodzisz.” ! TO WAM „ECO TWIST” PODPOWIE – DZIAŁAJ Z NAMI – BĘDZIE ZDROWIEJ

4 Natalka Wieczorek Oaza spokoju i nasza szefowa, nawet w środku nocy do pracy gotowa. Natka to estetka i nasza poetka, chociaż nieco roztargniona – mądra z niej kobietka. Dużo czyta i rymuje, czasem trochę porapuje. To studnia pomysłów – tysiące ich ma! Jej „ekozacięcie” każdy dobrze zna. „Zielono” ma w głowie, każdy o tym wie Z nią nawyki zmienić wkrótce uda się!

5 Kamil Zaburski To nasz Pitagoras – świetny matematyk, Liczy, przewiduje, To także nasz strateg. Analiza ankiet, słupki, wykresiki, Wyciąganie wniosków to jego koniki! Komputer tajemnic wcale przed nim nie ma. Wie co w trawie piszczy – to nie żadna ściema! Źródło informacji – choć ze wspomaganiem, Eco Twist go ceni – polegamy na nim!

6 Amanda Silicka Nasz fotoreporter – biega z aparatem. Żaden ważny temat nie umknie jej zatem. Utrwali happening, gazetkę, debatę, ( Czasem zrobi sobie przerwę na herbatę). Skrupulatna jak mróweczka, Chce wraz z nami zmieniać świat. Wie, że każdy z nas to może, Chociaż ma niewiele lat. Oprócz tego nasza Ama to nadworny muzyk, Nikt w jej towarzystwie nie może się nudzić!

7 Patrycja Rudź Choć wygląda jak aniołek i ma burzę loczków blond, nasza Pati to detektyw, rzekłbyś nawet – nasz James Bond! Tu wyśledzi wysypisko, a tam miejsce urokliwe. Wiele słyszy i wnioskuje – ma spojrzenie przenikliwe. Tu wyśledzi kran kapiący, Tam marnotrawiony prąd, Nic nie umknie jej uwadze, zajrzy w każdy ciemny kąt!

8 Piotr Stopa Piękna nasza Polska cała – Piotrek o tym wie! Wszystkie urokliwe miejsca on odwiedzić chce. Naszkicuje piękny pejzaż w górach czy nad rzeką; Czasem więc go nazywamy obrazu poetą. Artystyczna dusza cierpi gdy zobaczy z bliska, Obraz ludzkiej bezmyślności – dzikie wysypiska! Szybko więc ekipę skrzyknie i zrobi co może, Żeby nasze środowisko nie czuło się gorzej.

9 Nasza pani opiekunka Podeszła nas sprytnie – w głowach zakręciła, niby przez przypadek temat „zarzuciła”. Dziś już nikt z nas nie wie, kto podjął decyzję – kto się wkręcił bardziej, kto miał wielkie wizje? Pracujemy wspólnie, wspólnie się bawimy – piękny skrawek Ziemi razem naprawimy!


Pobierz ppt "Zespół Szkolno – Przedszkolny w Jastrzębiu"

Podobne prezentacje


Reklamy Google