Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Czas trwania akcji: Od 1 marca do 31 maja 2014 r. (3 miesiące) Uczestnicy: Wszyscy Partnerzy Biznesowi Korporacji TianDe Nagroda: wycieczka do Turcji.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Czas trwania akcji: Od 1 marca do 31 maja 2014 r. (3 miesiące) Uczestnicy: Wszyscy Partnerzy Biznesowi Korporacji TianDe Nagroda: wycieczka do Turcji."— Zapis prezentacji:

1

2 Czas trwania akcji: Od 1 marca do 31 maja 2014 r. (3 miesiące) Uczestnicy: Wszyscy Partnerzy Biznesowi Korporacji TianDe Nagroda: wycieczka do Turcji WARUNKI UCZESTNICTWA W AKCJI: Ranking tworzony jest w oparciu o następujące parametry: maksymalna ilość Partnerów Biznesowych pierwszego stopnia (liczba ND pierwszego stopnia); maksymalny OS (obrót strukturalny) nowych Partnerów Biznesowych pierwszego stopnia (jeśli liczba pozyskanych Partnerów Biznesowych jest jednakowa).

3 Na podstawie wyników z każdego miesiąca trwania promocji, zostaną wyłonieni najlepsi rekruterzy, którzy otrzymają wycieczki do Turcji! Na podstawie wyników za marzec – 5 wycieczek PROSIMY O UWAGĘ WSZYSTKICH, KTÓRZY BĘDĄ UCZESTNICZYĆ W TESTOWYCH REJESTRACJACH PARTNERÓW BIZNESOWYCH W LUTYM! Wszystkie rejestracje będą wliczone do rezultatów za marzec, tj. jeśli Partner Biznesowy został pozyskany w lutym, jego rejestracja zostanie zaliczona na poczet marca. Proszę pamiętać również, że za każdego Partnera Biznesowego otrzymacie Państwo dodatkowo 22 euro. Dokonacie 10 rejestracji, a na Wasze konto wpłynie 220 euro! Na podstawie wyników za kwiecień – 10 wycieczek Na podstawie wyników za maj – 15 wycieczek

4 W Turcji mistrzów rekrutacji czeka EKSKLUZYWNE SZKOLENIE PROWADZONE PRZEZ WIODĄCYCH SPECJALISTÓW KORPORACJI TIANDE: 1) warsztaty z prowadzenia rekrutacji; 2) warsztaty produktowe; 3) warsztaty biznesowe Progresywne metody pracy w przemyśle marketingu sieciowego; 4) maraton sukcesu z mistrzami rekrutacji!

5 ZAJMIJ NALEŻNE CI MIEJSCE WŚRÓD NAJLEPSZYCH REKRUTERÓW! ZOSTAŃ MISTRZEM REKRUTACJI! WYJEDŹ NA NIEZAPOMNIANĄ WYCIECZKĘ DO TURCJI!


Pobierz ppt "Czas trwania akcji: Od 1 marca do 31 maja 2014 r. (3 miesiące) Uczestnicy: Wszyscy Partnerzy Biznesowi Korporacji TianDe Nagroda: wycieczka do Turcji."

Podobne prezentacje


Reklamy Google