Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Od 12 sierpnia do 8 września odbywałam staż w angielskiej firmie EuroPartnership Agency, zajmującej się organizacją stażów dla uczniów i studentów z całej.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Od 12 sierpnia do 8 września odbywałam staż w angielskiej firmie EuroPartnership Agency, zajmującej się organizacją stażów dla uczniów i studentów z całej."— Zapis prezentacji:

1

2 Od 12 sierpnia do 8 września odbywałam staż w angielskiej firmie EuroPartnership Agency, zajmującej się organizacją stażów dla uczniów i studentów z całej Europy.

3 Już pierwszego dnia zwiedziliśmy miasto i poznaliśmy nasze miejsce stażu.

4 Staż odbywałam przez 4 tygodnie, od poniedziałku do piątku. Pracowałam w administracji i zajmowałam się głównie tworzeniem baz danych i kalendarzy. Współpracownicy byli bardzo mili i życzliwi. Starali się nauczyć mnie języka angielskiego;)

5 Mieszkaliśmy w prywatnych domach angielskich rodzin w mieście Plymouth na południu kraju.

6 A w wolnym czasie… Spotkania z przyjaciółmi nad morzem Spacery po mieście i zakupy;) Poznawanie angielskiej kuchni i kultury Zabawa

7

8 … a to wszystko dzięki funduszom europejskim i naszym nauczycielkom: Bognie Parze i Danucie Szuckiej

9 BIBLIOGRAFIA: 1.www.eurpartnershipagensy.comwww.eurpartnershipagensy.com 2.www.facebook.com/pages/EuroPartnership-Agency- Ltd/121520467925894www.facebook.com/pages/EuroPartnership-Agency- Ltd/121520467925894 3.www.national-aquarium.co.uk/www.national-aquarium.co.uk/ 4.Własne zdjęcia i doświadczenia

10 Prezentację wykonała Bogusława Sitko kl. IV a/e


Pobierz ppt "Od 12 sierpnia do 8 września odbywałam staż w angielskiej firmie EuroPartnership Agency, zajmującej się organizacją stażów dla uczniów i studentów z całej."

Podobne prezentacje


Reklamy Google