Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

GENESIS.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "GENESIS."— Zapis prezentacji:

1 GENESIS

2 I Mężczyzna utył. I Bóg obsadził ziemię szpinakiem,
kalafiorami, brokułami, i wszelkiego rodzaju roślinami, aby Mężczyzna i Kobieta mogli się wyżywić i wieść zdrowe życie. A Szatan stworzył McDonaldsa. McDonalds stworzył Big Maca. I Szatan zapytał Mężczyzny : „ Z frytkami i coca colą?” I Mężczyzna odrzekł: „ Zestaw powiększony”. I Mężczyzna utył.

3 A Szatan stworzył czekoladę.
I Bóg rzekł: „Niech powstanie jogurt, żeby Kobieta zachowała figurę, którą stworzyłem z żebra Mężczyzny”. A Szatan stworzył czekoladę. I Kobieta utyła.

4 I Kobieta utyła. I stworzył Bóg sałatki i oliwę z oliwek.
I widział, że były smaczne. A Szatan stworzył lody. I Kobieta utyła.

5 A Szatan wymyślił jaja sadzone na bekonie.
I rzekł Bóg: „ Patrzcie, daję Wam obfitość owoców, żeby służyły Wam za pożywienie.” A Szatan wymyślił jaja sadzone na bekonie. I Mężczyzna utył, a jego zły cholesterol przekroczył wszelkie dopuszczalne normy.

6 I Mężczyźnie zatkały się naczynia wieńcowe .
I stworzył Bóg buty sportowe …a Mężczyzna postanowił uprawiać jogging, aby stracić nadmiar kilogramów. A Szatan wymyślił telewizję satelitarną i dodał pilota, żeby Mężczyzna nie musiał w pocie czoła zmieniać kanałów. I Mężczyźnie zatkały się naczynia wieńcowe .

7 NFZ i Państwową Służbę Zdrowia I rzekł Bóg:
„Nie byłoby dobrze gdyby Mężczyzna dostał zawału”. I wtedy wymyślił cewnikowanie, chirurgię naczyniową i koronarografię. A wtedy Szatan wymyślił... NFZ i Państwową Służbę Zdrowia

8 ... i tak się dzieje. I rzekł Bóg... „A NIECH TO…
…A NIECH WAM WSZYSTKIM DADZĄ W DUPĘ!” ... i tak się dzieje.


Pobierz ppt "GENESIS."

Podobne prezentacje


Reklamy Google