Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

GENESIS I Bóg obsadził ziemię szpinakiem, kalafiorami, brokułami, i wszelkiego rodzaju roślinami, aby Mężczyzna i Kobieta mogli się wyżywić i wieść zdrowe.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "GENESIS I Bóg obsadził ziemię szpinakiem, kalafiorami, brokułami, i wszelkiego rodzaju roślinami, aby Mężczyzna i Kobieta mogli się wyżywić i wieść zdrowe."— Zapis prezentacji:

1

2 GENESIS

3 I Bóg obsadził ziemię szpinakiem, kalafiorami, brokułami, i wszelkiego rodzaju roślinami, aby Mężczyzna i Kobieta mogli się wyżywić i wieść zdrowe życie. A Szatan stworzył McDonaldsa. McDonalds stworzył Big Maca. I Szatan zapytał Mężczyzny : Z frytkami i coca colą? I Mężczyzna odrzekł: Zestaw powiększony. I Mężczyzna utył.

4 I Bóg rzekł: Niech powstanie jogurt, żeby Kobieta zachowała figurę, którą stworzyłem z żebra Mężczyzny. A Szatan stworzył czekoladę. I Kobieta utyła.

5 I stworzył Bóg sałatki i oliwę z oliwek. I widział, że były smaczne. A Szatan stworzył lody. I Kobieta utyła.

6 I rzekł Bóg: Patrzcie, daję Wam obfitość owoców, żeby służyły Wam za pożywienie. A Szatan wymyślił jaja sadzone na bekonie. I Mężczyzna utył, a jego zły cholesterol przekroczył wszelkie dopuszczalne normy.

7 I stworzył Bóg buty sportowe …a Mężczyzna postanowił uprawiać jogging, aby stracić nadmiar kilogramów. A Szatan wymyślił telewizję satelitarną i dodał pilota, żeby Mężczyzna nie musiał w pocie czoła zmieniać kanałów. I Mężczyźnie zatkały się naczynia wieńcowe.

8 I rzekł Bóg: Nie byłoby dobrze gdyby Mężczyzna dostał zawału. I wtedy wymyślił cewnikowanie, chirurgię naczyniową i koronarografię. A wtedy Szatan wymyślił... NFZ i Państwową Służbę Zdrowia

9 I rzekł Bóg... A NIECH TO… …A NIECH WAM WSZYSTKIM DADZĄ W DUPĘ!... i tak się dzieje.


Pobierz ppt "GENESIS I Bóg obsadził ziemię szpinakiem, kalafiorami, brokułami, i wszelkiego rodzaju roślinami, aby Mężczyzna i Kobieta mogli się wyżywić i wieść zdrowe."

Podobne prezentacje


Reklamy Google