Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Propozycja saszetek i pudełek do wkładek i podpasek higienicznych.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Propozycja saszetek i pudełek do wkładek i podpasek higienicznych."— Zapis prezentacji:

1 Propozycja saszetek i pudełek do wkładek i podpasek higienicznych

2 1. Etui wykonane z foli, rozmiar: 9 x 17 cm, znakowanie: tłoczenie Ceny dla nakładów: – – – – – 2. Etui wykonane z grubej satyny na podbiciu, rozmiar: 8 x 17 cm, znakowanie: nadruk 4 kolory w cenie Ceny dla nakładów: – – – – –

3 Propozycja saszetek i pudełek do wkładek i podpasek higienicznych 1. Etui na wkładki z poliestru 210 D z laminatem, rozmiar: 20 x 9 cm, znakowanie: nadruk full kolor Ceny dla nakładów: 5000 szt szt szt szt szt. Termin realizacji:

4 Propozycja saszetek i pudełek do wkładek i podpasek higienicznych 2. Etui na wkładki z materiału non women 80g, rozmiar: 20 x 9 cm, znakowanie: nadruk full kolor 5000 szt szt szt szt szt. Termin realizacji:

5 Propozycja saszetek i pudełek do wkładek i podpasek higienicznych 3. Etui na podpaski w formie mini puszki, rozmiar: 100mm x 100mm x 20 mm, nadruk: full kolor 5000 szt szt szt szt szt.

6 Propozycja saszetek i pudełek do wkładek i podpasek higienicznych 2. Etui plastikowe na wkładki higieniczne, etui polipropylenowe, tak jak w przypadku poprzedniego można dopasować do wkładek bądź podpasek higienicznych lub według innych wytycznych szt szt szt. - saszetka pomieści w sobie około 4 wkładek lub dwie wkładki i dwie podpaski, ale można tez wykonać opakowanie konkretnie pod wytyczne. - o pakowania mogą być zadrukowane w całości np. z powtarzającym się logo lub zadrukowane jednym konkretnym kolorem i osadzeniem logo w jednym czy kilku konkretnych miejscach.

7 Propozycja saszetek i pudełek do wkładek i podpasek higienicznych szt szt szt szt szt szt szt szt szt szt szt szt szt szt szt.


Pobierz ppt "Propozycja saszetek i pudełek do wkładek i podpasek higienicznych."

Podobne prezentacje


Reklamy Google