Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

OKULARY – JULIAN TUWIM Iza Szczot kl. Ib. Biega, krzyczy pan Hilary: "Gdzie są moje okulary?" Biega, krzyczy pan Hilary: "Gdzie są moje okulary?" Szuka.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "OKULARY – JULIAN TUWIM Iza Szczot kl. Ib. Biega, krzyczy pan Hilary: "Gdzie są moje okulary?" Biega, krzyczy pan Hilary: "Gdzie są moje okulary?" Szuka."— Zapis prezentacji:

1 OKULARY – JULIAN TUWIM Iza Szczot kl. Ib

2 Biega, krzyczy pan Hilary: "Gdzie są moje okulary?" Biega, krzyczy pan Hilary: "Gdzie są moje okulary?" Szuka w spodniach i w surducie, W prawym bucie, w lewym bucie. Szuka w spodniach i w surducie, W prawym bucie, w lewym bucie. Wszystko w szafach poprzewracał, Maca szlafrok, palto maca. Wszystko w szafach poprzewracał, Maca szlafrok, palto maca. "Skandal! - krzyczy - nie do wiary! Ktoś mi ukradł okulary!" "Skandal! - krzyczy - nie do wiary! Ktoś mi ukradł okulary!" Pod kanapą, na kanapie, Wszędzie szuka, parska, sapie! Pod kanapą, na kanapie, Wszędzie szuka, parska, sapie! Szuka w piecu i w kominie, W mysiej dziurze i w pianinie. Szuka w piecu i w kominie, W mysiej dziurze i w pianinie. Już podłogę chce odrywać, Już policję zaczął wzywać. Już podłogę chce odrywać, Już policję zaczął wzywać. Nagle zerknął do lusterka... Nie chce wierzyć... Znowu zerka. Nagle zerknął do lusterka... Nie chce wierzyć... Znowu zerka. Znalazł! Są! Okazało się, Że je ma na własnym nosie. Znalazł! Są! Okazało się, Że je ma na własnym nosie.

3 1. Biega, krzyczy pan Hilary: "Gdzie są moje okulary?" Powrót do wiersza

4 2. Szuka w spodniach i w surducie, W prawym bucie, w lewym bucie. Powrót do wiersza

5 3. Wszystko w szafach poprzewracał, Maca szlafrok, palto maca. Powrót do wiersza

6 4. "Skandal! - krzyczy - nie do wiary! Ktoś mi ukradł okulary!" Powrót do wiersza

7 5. Pod kanapą, na kanapie, Wszędzie szuka, parska, sapie! Powrót do wiersza

8 6. S zuka w piecu i w kominie, W mysiej dziurze i w pianinie. Powrót do wiersza

9 7. Już podłogę chce odrywać, Już policję zaczął wzywać. Powrót do wiersza

10 8. Nagle zerknął do lusterka... Nie chce wierzyć... Znowu zerka. Powrót do wiersza

11 9. Znalazł! Są! Okazało się, Że je ma na własnym nosie. Powrót do wiersza


Pobierz ppt "OKULARY – JULIAN TUWIM Iza Szczot kl. Ib. Biega, krzyczy pan Hilary: "Gdzie są moje okulary?" Biega, krzyczy pan Hilary: "Gdzie są moje okulary?" Szuka."

Podobne prezentacje


Reklamy Google