Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

SAŁATKA OWOCOWA Sałatka owocowa jest świetnym deserem nie tylko na upalne dni. Świetnie orzeźwia, jest pełna witamin, zaspokaja apetyt na słodycze!

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "SAŁATKA OWOCOWA Sałatka owocowa jest świetnym deserem nie tylko na upalne dni. Świetnie orzeźwia, jest pełna witamin, zaspokaja apetyt na słodycze!"— Zapis prezentacji:

1 SAŁATKA OWOCOWA Sałatka owocowa jest świetnym deserem nie tylko na upalne dni. Świetnie orzeźwia, jest pełna witamin, zaspokaja apetyt na słodycze!

2 Można ją przygotować o każdej porze roku, z różnych owoców, z innymi dodatkami (jogurt, bita śmietana, sok owocowy). A do tego każdy sam, bez zaglądania do przepisu  może ją zrobić. Wystarczy tylko trochę chęci i fantazja.

3 Oczywiście nie musimy za bardzo przestrzegać proporcji składników
Oczywiście nie musimy za bardzo przestrzegać proporcji składników. To spowoduje, że za każdym razem będziemy mieli inną sałatkę.

4 Owoce umyć! Jabłko obrać i pokroić

5 Pomelo obrać i podzielić na kawałki

6 Pomarańczę obrać i podzielić

7 Wyjąć owoce granatu

8 Mango obrać i podzielić

9 Grapefruit obrać i podzielić

10 Pokroić banana

11 Można dodać pokrojone kiwi, mandarynki i inne owoce

12 Wymieszać składniki i polać np.sokiem malinowym

13 Smacznego! Polecają dziewczęta z klasy VI c-Patrycja Baczewska, Marta Długołęcka, Karolina Gołębiewska, Karolina Młynik.


Pobierz ppt "SAŁATKA OWOCOWA Sałatka owocowa jest świetnym deserem nie tylko na upalne dni. Świetnie orzeźwia, jest pełna witamin, zaspokaja apetyt na słodycze!"

Podobne prezentacje


Reklamy Google