Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

CO TO JEST RADIO EGIDA? Ponad 40 lat tradycji Tworzone przez studentów i dla studentów Kuźnia talentów Studencka atmosfera.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "CO TO JEST RADIO EGIDA? Ponad 40 lat tradycji Tworzone przez studentów i dla studentów Kuźnia talentów Studencka atmosfera."— Zapis prezentacji:

1

2 CO TO JEST RADIO EGIDA? Ponad 40 lat tradycji Tworzone przez studentów i dla studentów Kuźnia talentów Studencka atmosfera

3 Ponad 40 lat tradycji… Właśnie tak to wyglądało kiedyś :)

4 Od studentów dla studentów!
Tak to mniej więcej wygląda :)

5 Kuźnia talentów Marek Czyż, Kamil Durczok i Henryk Grzonka na gali 40-lecia Egidy

6 Studencka atmosfera :)

7 HISTORIA RADIA Pierwsza audycja – 21 listopada 1969 Od 2006 roku nadajemy w Internet! W roku 2010 pierwszy streaming video

8 PLANY ROZWOJU Nadawania 24/7 Nowa strona internetowa Silna kampania promocyjna w Internecie Nadajnik i częstotliwość, a jak!

9 STRONA INTERNETOWA TAK WYGLĄDA DZISIAJ TAK BĘDZIE WYGLĄDAĆ WKRÓTCE

10 RAMÓWKA Pasmo poranne Popołudniowa prezenterka Publicystyka Wiadomości Kultura Audycje autorskie

11 CO JESZCZE? Współpracujemy z masą instytucji Nagrody – płyty, wejściówki, gadżety Współorganizujemy masę imprez Patronujemy ciekawym wydarzeniom

12 DOŁĄCZ DO NAS! NAJBLIŻSZA REKRUTACJA ODBĘDZIE SIĘ POMIĘDZY 17 A 23 PAŹDZIERNIKA DOKLADNA DATA POJAWI SIĘ NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ W RAZIE PYTAŃ – NAPISZ!


Pobierz ppt "CO TO JEST RADIO EGIDA? Ponad 40 lat tradycji Tworzone przez studentów i dla studentów Kuźnia talentów Studencka atmosfera."

Podobne prezentacje


Reklamy Google