Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Islm.eduwww.net łatwe w obsłudze!!! Jak to zrobić: krok po kroku… (03) Licence: Creative Commons 3.0 Polska. by Jan Jackowicz-KorczyńskiCreative Commons.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Islm.eduwww.net łatwe w obsłudze!!! Jak to zrobić: krok po kroku… (03) Licence: Creative Commons 3.0 Polska. by Jan Jackowicz-KorczyńskiCreative Commons."— Zapis prezentacji:

1 islm.eduwww.net łatwe w obsłudze!!! Jak to zrobić: krok po kroku… (03) Licence: Creative Commons 3.0 Polska. by Jan Jackowicz-KorczyńskiCreative Commons 3.0 PolskaJan Jackowicz-Korczyński Jak dodać artykuł ?

2 Musisz się zalogować:

3 Zalogowany ma dostęp do funkcji: DODAJ ARTYKUŁ

4 Zobacz jakie to proste…

5 KONIECZNIE WYBIERZ: Sekcja: ISLM 2010 (ostatnia pozycja na liście) Kategoria: W mojej bibliotece (NIEBAWEM TO UPROŚCIMY)

6 JEDYNY (!!!) POPRAWNY SPOSÓB WYJŚCIA Z TRYBU EDYCJI Poniżej:

7 I to wszystko Możesz już opublikować prosty tekst z możliwością dowolnego formatowania go. FORMULARZ EDYCYJNY i SYSTEM MAJĄ BARDZO DUŻO DODATKOWYCH MOŻLIWOŚCI… O tym w następnych podpowiedziach… Ciąg dalszy POMOCY w następnych odcinkach…


Pobierz ppt "Islm.eduwww.net łatwe w obsłudze!!! Jak to zrobić: krok po kroku… (03) Licence: Creative Commons 3.0 Polska. by Jan Jackowicz-KorczyńskiCreative Commons."

Podobne prezentacje


Reklamy Google