Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Fitness Day Fitness Day to impreza sportowo- rekreacyjna mająca charakter konwencji fitness. Organizowana jest w hali przy Zespole Szkół im. Adama Mickiewicza.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Fitness Day Fitness Day to impreza sportowo- rekreacyjna mająca charakter konwencji fitness. Organizowana jest w hali przy Zespole Szkół im. Adama Mickiewicza."— Zapis prezentacji:

1

2

3 Fitness Day Fitness Day to impreza sportowo- rekreacyjna mająca charakter konwencji fitness. Organizowana jest w hali przy Zespole Szkół im. Adama Mickiewicza we Wręczycy Wielkiej. Głównym jej celem jest popularyzacja zdrowego stylu życia i walki z otyłością poprzez taniec i ćwiczenia przy muzyce. Skierowana jest do młodzieży i dorosłych mieszkających w wioskach, w miastach i małych miasteczkach, do wszystkich tych, którzy kochają ruch i taniec. Podczas każdej imprezy oprócz wspaniałej dawki energii zdobyć można cenne informacje dotyczące zdrowego odżywiania oraz pielęgnacji własnego ciała.

4 Wspaniałe, żywiołowe i bardzo zróżnicowane lekcje fitness min. Funky Dance, Aerobox, Salsa Show, Dream Girls Show prezentowane są przez wykwalifikowaną kadrę prezenterów i instruktorów. W przerwach zobaczyć można występy grupy Cheerleaders, tańca nowoczesnego, Break Dance. Ponadto dla uczestników konwencji przygotowane są fitnessowe przekąski, pamiątkowe koszulki i atrakcyjne nagrody. Impreza spotyka się z dużym zainteresowaniem. Przyjeżdżają do nas dorośli i młodzież z różnych okolic m.in. z Kluczborka, Opola, Olesna, Piotrkowa Trybunalskiego, Łodzi czy też Wrocławia. Niezwykła atmosfera pozwala zapomnieć o codzienności, a zajęcia dostarczają niesamowitych wrażeń i inspiracji. Inicjatorem i współorganizatorem całego przedsięwzięcia jest mgr Jolanta Kot.

5 Fitness Day Fitness Day jest organizowany już od 2005r. fitness Co roku staramy się przygotować dla Państwa nowe atrakcje, które pozwolą szerzej spojrzeć na fitness, a co za tym idzie sprawność fizyczną i zdrowie. Imprezy, które już zorganizowaliśmy to 2005r. Fitness Day 2005r. Fitness Day 2006r. Fitness Show 2007r. Fitness Day Trzymaj formę w zdrowym stylu 2008r Fitness day dla kochających taniec i ruch 2008r Fitness day dla kochających taniec i ruch

6 Konwencja Fitness jest prowadzona przez profesjonalną kadrę na czele której stoi jedna z najlepszych prezenterek Fitness Marta Tymoszewicz -Bednarz wraz ze swoim zespołem. Marta jest z nami od początku wszystkich edycji Fitness Day za co jej serdecznie dziękujemy. Marta Tymoszewicz -Bednarz Mgr wychowania fizycznego. Od wielu lat pracuje w klubach fitness specjalizując się w roli instruktora zajęć grupowych, koordynatora fitness, nauczyciela tańca oraz trenera personalnego. Szkoleniowiec i prezenter fitness, wellness i health. Ogromna pasjonatka tańca, zdobywczyni klasy mistrzowskiej w tańcach latynoamerykańskich. Pracuje z dziećmi i dorosłymi, jako choreograf i nauczyciel tańca. Autorka szkolenia dla instruktorów OM Fitness dla Dzieci. Swoją wiedzą dzieli się podczas Szkoleń Państwowych - OM BA, BB, BS, Warsztatów Dance. Organizuje cykliczne warsztaty dla instruktorów – TOUR we Wrocławiu, których celem jest poznawanie nowości i doskonalenie w najpopularniejszych technikach fitness. Jest też właścicielką oraz autorką koncepcji Marta Tymoszewicz- Fitness Studio w hotelu Radisson SAS we Wrocławiu.OM Fitness dla Dzieci.

7 Magdalena Dąbrowska. Mgr wychowania fizycznego, prezenter fitness i szkoleniowiec Szkoły Fitness-u OM H&F Idea Choreograf aerobiku Sportowego Pilates Instruktor Instytutu Michaela Kinga Autorka programów szkolenia instruktorów OM Power Gym, OM Aero-Box, OM Cycling. Reebok Core Training i Step Reeboks Greates Hits Instruktor Nasser Naji Master APF Szkoleniowiec, prezenter, choreograf, Organizator konwencji fitness Pasjonat tańca Gościli u nas również Magdalena Dąbrowska, Nasser Naji, Iwona Łomzik, Grzegorz Caban, Leszek Kubiaczyk, Marta Wawszczyk, Marzena Wierzbicka, Tomasz Janka

8 Grzegorz Caban Grzegorz zajmuje się tańcem od około 11 lat. Początkowo tańczył w jednym z częstochowskich klubów tańca towarzyskiego, następnie szkolił się w Łódzkim Domu Kultury. Efektem tych szkoleń było trzykrotne mistrzostwo i dwukrotne vice mistrzostwo okręgu w sportowym tańcu towarzyskim, oraz udział w finałach i półfinałach w kilkudziesięciu międzynarodowych i ogólnopolskich turniejach tańca. Uczestniczył w wielu szkoleniach tańca nowoczesnego i fitness prowadzonych przez takich instruktorów jak: Artur Niezgoda (choreograf tańca Freestyle, sędzia II kat. PTT we freestyle, instruktor sztuk walki) Inka Szymański- promotor światowego fitnessu w Polsce. W 1998 roku ukończył 2,5 letni instruktorski kurs kwalifikacyjny z dziedziny - taniec towarzyski. Od października 2000 roku pracował jako instruktor ds. tańca w MDK w Myszkowie, gdzie prowadził kilka form taneczno-ruchowych: taniec towarzyski (w tym użytkowy), nowoczesny (grupa tańca nowoczesnego "IMAGE"), fitness oraz zabawy rytmiczno- taneczne dla dzieci. Salsę zaczął tańczyć w październiku 2003 roku ucząc się od Izy i Jose Torres w Katowicach. Nadal doskonali swoje umiejętności na szkoleniach i kongresach salsy.

9 Iwona Łomzik Instruktorka Gymnasion Absolwentka Politechniki Wrocławskiej, magister inżynier biotechnologii. W 2001r. uzyskała tytuł instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością aerobik. Jest otwarta na wszelkie nowości fitness, stale podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w szkoleniach, konwencjach i warsztatach w całej Polsce i za granicą. Zdobyła tytuł: Open Mind Basic Aerobic Instruktor oraz Instruktor Aerobic & Step Licence A (EFS). Posiada dyplom Instruktor Pilates PKF( The Pilates Coach ). Jest absolwentką wielu szkoleń, m.in.: Fila Kick Power, OM Aero-Box, Power Stretch. Uwielbia step i wszelkie formy zajęć z nim związane, a jej zakręcone choreografie potrafią przekonać każdego. Zawsze uśmiechnięta i pełna energii, wyciska siódme poty na lekcjach aeroboksu, a z drugiej strony, doskonale odnajduje się w formach mentalnych (pilates, BodyArt, Power Stretch). Fitness to nie tylko jej styl życia, ale i wielka pasja.

10 Marta Wawszczyk Marta przygodę w krainie fitness rozpoczęła w 2005 roku, jednak taniec i sport towarzyszył jej od zawsze. Swoje taneczne umiejętności kształciła pod okiem najlepszych trenerów i choreografów. Taniec wypełniał wolny czas, ale to fitness wypełnił jej życie. Pasję połączyła z pracą w jednym z wrocławskich fitness klubów i dzięki wspaniałym ludziom, których spotkała na swojej drodze – związała się z największą szkołą fitness (EUROFITNESS w Bielsku Białej), gdzie szkoli się pod okiem najlepszych instruktorów, rozwija i zaraża swoją pasją innych.

11 Marzena Wierzbicka Powyżsi instruktorzy to połączenie pozytywnej energii, siły i ekspresji. To szeroki wachlarz umiejętności i ciężka praca. To połączenie tańca i fitness z elementami Jazz, Hip Hop, House, Salsa,Boks, Latin. Tomasz Janka Leszek Kubiaczyk

12 Fitness Day Jeśli chcecie Państwo poznać historię Fitness Day zapraszamy do oglądnięcia krótkiego filmiku, który pozwoli poczuć atmosferę tamtych imprez, a tym samym zachęci Was do uczestniczenia w kolejnych. Fitness Day Już dziś z największą przyjemnością pragniemy serdecznie Was zaprosić do hali sportowej przy ZS. im. A. Mickiewicza we Wręczy Wielkiej ( 10 km. od Częstochowy ) na kolejne edycje Fitness Day. Na naszej stronie internetowej,będziecie Państwo mogli poznać dokładny termin najbliższej imprezy, oraz szczegółowy jej program. Zapewniamy, że czekać na Państwa będzie wiele atrakcji, a prezentowane lekcje dodadzą wam pozytywnej energii, wywołają uśmiech i polepszą wasze samopoczucie. Fitness Day Na stronie zostanie zamieszczony formularz zgłoszeniowy, dzięki któremu będą Państwo mogli poinformować nas o chęci uczestniczenia w kolejnych konwencjach Fitness Day.

13 Polecamy Państwu również oglądniecie stron internetowych, które poświęcone są tematyce fitness: e.php/

14


Pobierz ppt "Fitness Day Fitness Day to impreza sportowo- rekreacyjna mająca charakter konwencji fitness. Organizowana jest w hali przy Zespole Szkół im. Adama Mickiewicza."

Podobne prezentacje


Reklamy Google