Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Upraszczamy rozwiązania IT Spotkanie Lubuskiego Klastra Elektrotechniki, Informatyki i Telekomunikacji. Zielona Góra, 02-11-2011 r..

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Upraszczamy rozwiązania IT Spotkanie Lubuskiego Klastra Elektrotechniki, Informatyki i Telekomunikacji. Zielona Góra, 02-11-2011 r.."— Zapis prezentacji:

1 upraszczamy rozwiązania IT Spotkanie Lubuskiego Klastra Elektrotechniki, Informatyki i Telekomunikacji. Zielona Góra, 02-11-2011 r..

2 Jesteśmy profesjonalną i stabilną firmą wysokich technologii. Posiadamy 12 letnie doświadczenie. Specjalizujemy się w dostarczaniu i wdrażaniu rozwiązań IT. Współpracujemy z renomowanymi światowymi producentami. upraszczamy rozwiązania IT

3 Nasi wybrani klienci

4 www.perceptus.pl www.sevenitc.pl www.AntywirusExpert.pl www.InsertExpert.pl Grupa SEVEN

5 Specjalizujemy się w kompleksowych wdrożeniach oprogramowania i rozwiązań sprzętowych systemów bezpieczeństwa danych (programów antywirusowych, urządzeń UTM) oraz rozwiązań związanych z budową infrastruktury informatycznej przedsiębiorstw i instytucji. Dążymy do zdobycia pozycji lidera na rynku systemów bezpieczeństwa danych.

6 Rozwiązania najlepszych światowych producentów. www.perceptus.pl Start platformy- 30 czerwca 2010 r.

7 Dostarczamy przedsiębiorstwom z sektora MSP kompletne rozwiązania w postaci oprogramowania do obsługi: sprzedaży, finansów i księgowości, kadr i płac, CRM oraz kasy i drukarki fiskalne. Posiadamy w naszej kadrze dyplomowanych serwisantów oprogramowania firmy InsERT i wysoki status partnerstwa w InsERT.

8 Systemy Finansowo Księgowe www.InsertExpert.pl InsERT -liderem na polskim rynku oprogramowania dla małych i średnich firm

9

10

11

12

13 Dziękuję za uwagę i zapraszam do kontaktu. Jacek Staroscic email: j.staroscic@eseven.plj.staroscic@eseven.pl SEVEN sp. z o.o. 65-001 Zielona Góra ul. Chopina 14a tel. +48 68 324 77 07 fax. +48 68 470 07 79 www: www.eseven.plwww.eseven.pl www: www.AntywirusExpert.plwww.AntywirusExpert.pl www: www.InsertExpert.plwww.InsertExpert.pl


Pobierz ppt "Upraszczamy rozwiązania IT Spotkanie Lubuskiego Klastra Elektrotechniki, Informatyki i Telekomunikacji. Zielona Góra, 02-11-2011 r.."

Podobne prezentacje


Reklamy Google