Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

upraszczamy rozwiązania IT

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "upraszczamy rozwiązania IT"— Zapis prezentacji:

1 upraszczamy rozwiązania IT
Spotkanie Lubuskiego Klastra Elektrotechniki, Informatyki i Telekomunikacji. Zielona Góra, r..

2 upraszczamy rozwiązania IT
Jesteśmy profesjonalną i stabilną firmą wysokich technologii. Posiadamy 12 letnie doświadczenie. Specjalizujemy się w dostarczaniu i wdrażaniu rozwiązań IT. Współpracujemy z renomowanymi światowymi producentami.

3 Nasi wybrani klienci

4 Grupa SEVEN www.perceptus.pl www.sevenitc.pl
W ramach grupy seven działają 3 odrębne podmioty

5 Specjalizujemy się w kompleksowych wdrożeniach oprogramowania i rozwiązań sprzętowych systemów bezpieczeństwa danych (programów antywirusowych, urządzeń UTM) oraz rozwiązań związanych z budową infrastruktury informatycznej przedsiębiorstw i instytucji. Dążymy do zdobycia pozycji lidera na rynku systemów bezpieczeństwa danych.

6 www.perceptus.pl Start platformy- 30 czerwca 2010 r.
Rozwiązania najlepszych światowych producentów. Na tej stronie znajdą Państwo wszystkie informacje o oferowanych przez nas produktach z dziedziny bezpieczeństwa danych. Start platformy- 30 czerwca 2010 r.

7 oprogramowania do obsługi:
Dostarczamy przedsiębiorstwom z sektora MSP kompletne rozwiązania w postaci oprogramowania do obsługi: sprzedaży, finansów i księgowości, kadr i płac, CRM oraz kasy i drukarki fiskalne. Posiadamy w naszej kadrze dyplomowanych serwisantów oprogramowania firmy InsERT i wysoki status partnerstwa w InsERT.

8 Systemy Finansowo Księgowe
Systemy Finansowo Księgowe Na tej stronie znajdą Państwo wszystkie informacje o oferowanych przez nas produktach z zakresu systemów finansowo księgowych InsERT -liderem na polskim rynku oprogramowania dla małych i średnich firm

9

10

11

12

13 Jacek Staroscic Dziękuję za uwagę i zapraszam do kontaktu.
SEVEN sp. z o.o. Zielona Góra • ul. Chopina 14a tel.     fax.     www: www: www:


Pobierz ppt "upraszczamy rozwiązania IT"

Podobne prezentacje


Reklamy Google