Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

2Business Consulting Group Co dalej po School Agreement… Najczęściej zadawane pytania Zbigniew Rudnicki.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "2Business Consulting Group Co dalej po School Agreement… Najczęściej zadawane pytania Zbigniew Rudnicki."— Zapis prezentacji:

1 2Business Consulting Group Co dalej po School Agreement… Najczęściej zadawane pytania Zbigniew Rudnicki

2 Najczęstsze pytania po School Agreement Pismo BSA – akcja Microsoft? Szanowni Państwo, w ramach programu antypirackiego prowadzonego w Polsce przez BSA | The Software Alliance codziennie otrzymujemy zgłoszenia przypadków tzw. piractwa komputerowego w firmach. BSA przekazuje stosowne zawiadomienia do Policji jako organu zajmującego się tego rodzaju naruszeniami prawa. Dzięki danym pozyskanym przez BSA oraz własnym informacjom Policji, niemal każdego tygodnia mają miejsce przeszukania w firmach w celu ujawnienia przestępstw związanych z uzyskaniem programu komputerowego bez zgody podmiotu uprawnionego w celu osiągnięcia korzyści majątkowej (art. 278 §2 Kodeksu karnego). W związku z powyższym do BSA i do naszych członków często zwracają się organy państwowe (tj. Policja, urzędy celne, urzędy kontroli skarbowej) z prośbą o informacje dotyczące legalności oprogramowania w związku z prowadzonymi postępowaniami. W celu zapewnienia im wiarygodnych informacji zwracamy się do Państwa z prośbą o potwierdzenie posiadania wyłącznie legalnego oprogramowania poprzez wypełnienie, podpisanie przez osobę upoważnioną do reprezentowania Państwa firmy i przesłanie poniższego oświadczenia e-mailem na adres oswiadczenie@bsa.org w ciągu 14 dni od dnia otrzymania niniejszego listu. (…)

3 Najczęstsze pytania po School Agreement Aktualność licencji Jak długo wolno używać licencji nabytych w ramach School Agreement? Czy mogę używać Upgradea, nie mając pełnej wersji?

4 Najczęstsze pytania po School Agreement Potwierdzenie licencji Co stanowi potwierdzenie posiadania licencji? Czy można odtworzyć zniszczone nalepki licencyjne? Czy za dostarczone szkole licencje może zapłacić ktoś inny?

5 Uwaga konsultantów 2Business Nauczycielskie adresy mailowe kasia@buziaczek.pl jasiuw@op.pl dyrektor@gmail.com miasto@oswiata.org.pl nazwisko@poczta.onet.pl Te adresy trafiają do sieci Microsoft jako adresy do korespondencji firmowej i trudno je zmienić !!!

6 Najczęstsze pytania po School Agreement Ubezpieczenie wersji Co to jest Software Assurance?

7 Najczęstsze pytania po School Agreement Licencje na sprzęcie używanym Czy mogę używać systemu na otrzymanym sprzęcie poleasingowym? Czy mogę używać podarowany sprzęt z zainstalowanym systemem operacyjnym i innym oprogramowaniem?

8 Najczęstsze pytania po School Agreement Office 365 Ile kosztuje używanie Office 365?

9 Najczęstsze pytania po School Agreement Office 365 Czy w ramach Office365 mogę instalować pełne oprogramowanie na lokalnym komputerze?

10 Najczęstsze pytania po School Agreement Office 365 Czy w ramach Office365 mogę instalować pełne oprogramowanie na lokalnym komputerze?

11 Najczęstsze pytania po School Agreement Pracownie MEN Czy pracownie dostarczane przez Ministerstwo Edukacji tracą po jakimś czasie licencje ?

12 Najczęstsze pytania po School Agreement Instalowanie i potwierdzanie licencji Czy po zainstalowaniu systemu muszę rejestrować go przez Internet i czy muszę to robić po każdej instalacji na kolejnym komputerze?

13 Najczęstsze pytania po School Agreement ??? Może jeszcze inne pytania? Proszę pisać na adres licencje@2bcg.pl

14 2Business Consulting Group Sp. z o.o. ul. Ligocka 103 40 - 568 Katowice tel.: +48 500 006 647 +48 502 301 964 e-mail: licencje@2bcg.pl www.2business.pl 2Business Consulting Group Kontakt


Pobierz ppt "2Business Consulting Group Co dalej po School Agreement… Najczęściej zadawane pytania Zbigniew Rudnicki."

Podobne prezentacje


Reklamy Google