Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Szkoła Podstawowa nr 5 im. Poli Maciejowskiej Polskie drogi i samochody … Samorząd w Bytomiu.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Szkoła Podstawowa nr 5 im. Poli Maciejowskiej Polskie drogi i samochody … Samorząd w Bytomiu."— Zapis prezentacji:

1 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Poli Maciejowskiej Polskie drogi i samochody … Samorząd w Bytomiu

2 Pytanie nr 1: Jak dawniej wyglądały ulice? Odp.: Były mniej zatłoczone, mniejsze było też natężenie ruchu drogowego. Ludzie mieli mniej samochodów, więc nie było takich korków jak teraz. Nie było też problemów z miejscami parkingowymi. Szkoła Podstawowa nr 5 im. Poli Maciejowskiej Wywiad autora z ojcem i dziadkiem.

3 Pytanie nr 2: Co najbardziej charakterystycznego pamiętasz z tamtych czasów? Odp.: Spokój społeczny, bezproblemową naukę, bezpieczeństwo na ulicach, kolejki w sklepach, podwórka pełne dzieci i mniej wypadków drogowych.

4 Ulica Kasperka 20 lat temu

5 Ulica Kasperka dziś

6 Paulina Matura 1997r. Klasa VI a, Dominika Janerka 1997r. Klasa VI b, Szkoła Podstawowa nr 5 Barbara Piasecka e – mail: marbas@poczta.onet.eu W skład Zespołu Projektowego wchodzą… Wyrażamy zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie naszych danych osobowych przez Centrum Edukacji Obywatelskiej, z siedzibą w Warszawie przy ul. Noakowskiego 10, w celach promocyjnych i informacyjnych programu Młodzieżowa Akcja Obywatelska – 20 lat później zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) teraz i w przyszłości. Wiemy, że przysługuje nam prawo wglądu do naszych danych oraz do ich poprawienia, a także ewentualnego usunięcia.


Pobierz ppt "Szkoła Podstawowa nr 5 im. Poli Maciejowskiej Polskie drogi i samochody … Samorząd w Bytomiu."

Podobne prezentacje


Reklamy Google