Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Angielski na 5! Jak dobrze znamy j. angielski w Chocianowie?

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Angielski na 5! Jak dobrze znamy j. angielski w Chocianowie?"— Zapis prezentacji:

1 Angielski na 5! Jak dobrze znamy j. angielski w Chocianowie?
Wykonali: Jagoda Appel Marta Broszkiewicz Michał Kulczyk Kinga Randak Dominika Tarczyło Jagoda Wróblewska Opiekun grupy: Pani Kamila Baszczyn

2 Tematyka spotkań. Tematem spotkań prowadzonych jako działania w projekcie pt. „ Angielski na 5” była ogólna znajomość j. angielskiego w mieście Chocianów. W ramach tego projektu przeprowadziliśmy serię spotkań w pracowni szkolnej oraz ankietę „w terenie”.

3 Pytania zadane w ramach ankiety
1. Czy zna Pan/Pani j. angielski? 2. W jaki sposób uczył się Pan/Pani j. angielskiego? 3. Czy chciałby/ałaby się Pan/Pani nauczyć się j. angielskiego? 4. Czy chciałby/ałaby Pan/Pani zwiedzić Anglię?

4 Wyniki Przejdźmy do zaprezentowania otrzymanych wyników przeprowadzonego projektu. Zdobyliśmy ogólne informacje o poziomie znajomości j. angielskiego wśród mieszkańców Chocianowa. Dowiedzieliśmy się również o chęciach wyjazdu do Anglii w naszym mieście. Łącznie przebadaliśmy 43 osoby w różnych grupach wiekowych.

5 Wykres 1.

6 Wykres 2.

7 Wykres 3.

8 Wykres 4.

9 Wykres 5.

10 Wnioski. Znajomość języka angielskiego w Chocianowie jest na niskim poziomie. Mało osób chce się nauczyć języka. Większość ankietowanych osób nie chce wyjechać do Anglii.

11 Co można zrobić by było lepiej?
Można złożyć wniosek o dofinansowanie darmowych kursów języka angielskiego. Sprawić by było więcej godzin języka angielskiego w szkole. Reklamować i zachęcać do znajomości języka angielskiego na imprezach za pomocą bannerów i ulotek.

12 Dziękujemy za obejrzenie prezentacji.


Pobierz ppt "Angielski na 5! Jak dobrze znamy j. angielski w Chocianowie?"

Podobne prezentacje


Reklamy Google