Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Platformy edukacyjne stanowią jedno z podstawowych narzędzi wykorzystywanych w nauczaniu na odległość. Bogactwo dostępnych rozwiązań powoduje, że platformy.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Platformy edukacyjne stanowią jedno z podstawowych narzędzi wykorzystywanych w nauczaniu na odległość. Bogactwo dostępnych rozwiązań powoduje, że platformy."— Zapis prezentacji:

1

2 Platformy edukacyjne stanowią jedno z podstawowych narzędzi wykorzystywanych w nauczaniu na odległość. Bogactwo dostępnych rozwiązań powoduje, że platformy edukacyjne dostarczają zarówno pojedyncze narzędzia lub usługi edukacyjne, będący jedynie wsparciem dla nauczania klasycznego, jak również mogą stanowić kompleksowe, całościowe rozwiązanie wykorzystywane w całym procesie kształcenia (e- learning). Jednocześnie łatwość uzyskania dostępu do takich platform oraz korzystania z nich poprzez sieć komputerową stanowi o ich popularności

3 Strona internetowa Gimnazjum w Komornikach : http://www.gimkom.pl/

4 Edudu.pl Theonlineenglishclub.com Angielski.edu.pl Angielski.slowka.pl Ang.pl A4esl.org Pdictionary.pl Wordchamp.com

5 Biography.com Idealfinder.com Bbc.co.uk/videonation Schoolans.pl Podomatic.com Creativecommons.pl Flickr.com Portalwiedzyonet.pl

6 Photostory3 ( tworzenie filmów z obrazów) Audacity ( nagrywanie dźwięku )


Pobierz ppt "Platformy edukacyjne stanowią jedno z podstawowych narzędzi wykorzystywanych w nauczaniu na odległość. Bogactwo dostępnych rozwiązań powoduje, że platformy."

Podobne prezentacje


Reklamy Google