Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Bartosz VI b. " Art. 116 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych stanowi: 1) Kto bez uprawnienia albo wbrew jego warunkom rozpowszechnia cudzy.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Bartosz VI b. " Art. 116 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych stanowi: 1) Kto bez uprawnienia albo wbrew jego warunkom rozpowszechnia cudzy."— Zapis prezentacji:

1 Bartosz VI b

2 " Art. 116 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych stanowi: 1) Kto bez uprawnienia albo wbrew jego warunkom rozpowszechnia cudzy utwór w wersji oryginalnej albo w postaci opracowania, artystyczne wykonanie, fonogram, wideogram lub nadanie, podlega karze pozbawienia wolności do lat 2, ograniczenia wolności albo grzywny."

3 art. 23 prawa autorskiego " Bez zezwolenia twórcy wolno nieodpłatnie korzystać z już rozpowszechnionego utworu w zakresie własnego użytku osobistego. Przepis ten nie upoważnia do budowania według cudzego utworu architektonicznego i architektoniczno - urbanistycznego."

4 Policja podkreśla, że pobieranie muzyki i filmów jest legalne, zabronione jest jednak ich udostępnianie co jest wymogiem w większości programów p2p. Radzi też rodzicom aby zwrócili uwagę co ich "pociechy" robią na domowych komputerach.


Pobierz ppt "Bartosz VI b. " Art. 116 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych stanowi: 1) Kto bez uprawnienia albo wbrew jego warunkom rozpowszechnia cudzy."

Podobne prezentacje


Reklamy Google