Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Paulina Kareta V b INTERNET UZALEŻNIA Długie korzystanie z komputera szkodzi zdrowiu. Będą Cię boleć oczy i kręgosłup. Opuścisz się w nauce. Stracisz.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Paulina Kareta V b INTERNET UZALEŻNIA Długie korzystanie z komputera szkodzi zdrowiu. Będą Cię boleć oczy i kręgosłup. Opuścisz się w nauce. Stracisz."— Zapis prezentacji:

1

2 Paulina Kareta V b

3 INTERNET UZALEŻNIA Długie korzystanie z komputera szkodzi zdrowiu. Będą Cię boleć oczy i kręgosłup. Opuścisz się w nauce. Stracisz kontakt z kolegami. Będziesz ciągle zmęczony. Zaczniesz żyć wirtualnie.

4 PAMIĘTAJ O NETYKIECIE NIE PISZ WIELKIMI LITERAMI. Nie przesadzaj z symbolami. Nie bądź trollem. Nie karm trolla. Bądź kulturalny. Nie spamuj. Bądź wyrozumiały.

5 NIE PODAWAJ DANYCH OSOBOWYCH W SIECI Nie zdradzaj swojego imienia ani adresu. Nie podawaj numeru telefonu. Nie mów ile masz lat.

6 NIE WCHODŹ NA STRONY DLA DOROSŁYCH Strony te mogą zawierać wulgarne słownictwo. Strony te mogą zawierać brutalne sceny. Strony te mogą zawierać treści, które Cię przestraszą.

7 NIE UMAWIAJ SIĘ NA SPOTKANIA Z OSOBAMI POZNANYMI W SIECI NIE UFAJ OSOBOM POZNANYM W SIECI

8 ZAMYKAJ POP- UPY Pop- up mogą zawierać wirusy, które zepsują Ci komputer.

9 WYRZUCAJ SPAMY DO KOSZA

10 NIE OBRAŻAJ NIKOGO W SIECI, BO ZDEJMIE CIĘ ADMIN

11 RÓB Z GŁOWĄ ZAKUPY W INTERNECIE Zapoznaj się z opinią o sprzedawcy. Nie wybieraj super ofert. Nigdy nie kupuj sam, tylko z rodzicami.

12 BIBLIOGRAFIA www.sieciaki.pl www.helpline.org.pl pl.sheeplive.eu www.dzieckowsieci.pl


Pobierz ppt "Paulina Kareta V b INTERNET UZALEŻNIA Długie korzystanie z komputera szkodzi zdrowiu. Będą Cię boleć oczy i kręgosłup. Opuścisz się w nauce. Stracisz."

Podobne prezentacje


Reklamy Google