Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Dziewczyny z klasy VI.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Dziewczyny z klasy VI."— Zapis prezentacji:

1 Dziewczyny z klasy VI

2 Dominika Dyka Dominika Dyka– jest przewodniczącą naszej klasy, pisze wiersze i jest dobra z polskiego. Jest miła, inteligentna, pomocna, koleżeńska i kulturalna. Koleguje się z Pauliną Salamon.

3 Barbara Dziok Barbara Dziok– jest członkiem samorządu klasowego. Jest bardzo wesoła i śmieje się z wszystkiego. Jest dobrą koleżanką. Koleguje się z Weroniką Wójcik i Karoliną Świstak.

4 Paulina Salamon Paulina Salamon– jest członkiem samorządu klasowego. Jest wysportowana i ćwiczy karate. Jest pomysłowa i zawsze pomaga w potrzebie. Koleguje się z Dominiką Dyką.

5 Weronika Wójcik Weronika Wójcik – jest odpowiedzialna i wszystkim się interesuje. Jest dowcipna i ma poczucie humoru. Koleguje się z Barbarą Dziok i z Karoliną Świstak.

6 Dominika Dziok Dominika Dziok – jest pogodna, miła i koleżenska. Pomaga wszystkim. Najbardziej lubi Katarzynę Jedziniak. Ma dużo ciekawych pomysłów.

7 Katarzyna Jedziniak Katarzyna Jedziniak – jest cicha i spokojna. Nikomu nie wyrządza krzywdy. Jej przyjaciółką jest Dominika Dziok.

8 Karolina Świstak Karolina Świstak– wesoła i koleżeńska. Przyjaźni się z Pauliną , Weroniką i Baśką. Dobry harcerz ;)


Pobierz ppt "Dziewczyny z klasy VI."

Podobne prezentacje


Reklamy Google