Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Wycieczka w GÓRY 2014.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Wycieczka w GÓRY 2014."— Zapis prezentacji:

1 Wycieczka w GÓRY 2014

2 Wyjeżdżamy! Wyjazd z placu szkolnego będzie roku Po ok. 5 godzinach jazdy dotrzemy do Białki Tatrzańskiej i zakwaterujemy się w pensjonacie „U Sorosa” Pensjonat ten oferuje nam, 2, 3, 4 i 5-cio osobowe pokoje z łazienkami i telewizją oraz wyżywienie. Do naszej dyspozycji będzie sala z lotkami DART, stół do tenisa, cymbergaj oraz piłkarzyki. W sezonie letnim przy obiekcie czynny jest basen oraz zjeżdżalnia wodna.

3 By zdobyć więcej informacji zapraszamy na stronę pensjonatu usorosa.pl

4 W programie… Jeden cały dzień spędzimy nad Morskim Okiem gdzie przewodnik opowie nam o najciekawszych historiach tego miejsca. Podczas spływu Dunajcem będziemy mieli okazję podziwiać przepiękne krajobrazy Tatr.

5 Kolejką wagonikową wjedziemy na Kasprowy Wierch, czyli szczyt w Tatrach Wysokich, o wysokości 1987 m.n.p.m.

6 Odwiedzamy Zakopane! Zakopane – miasto i gmina w województwie małopolskim, siedziba powiatu tatrzańskiego. Według danych z 31 grudnia 2010 r.miasto miało mieszkańców i było drugim co do wielkości po Nowym Targu miastem Podhala. Zakopane jest największym ośrodkiem miejskim w bezpośrednim otoczeniu Tatr, dużym ośrodkiem sportów zimowych, od dawna nazywane nieformalnie zimową stolicą Polski. W granicach administracyjnych miasta znajduje się także znaczna część Tatrzańskiego ParkuNarodowego Zwiedzimy tam m.in. skocznię narciarską, krzywy dom, Krupówki oraz stary cmentarz.

7 Atrakcje dodatkowe: Możliwość spędzenia kilku dni z przyjaciółmi;
Poznanie gwary góralskiej; Darmowe wdychanie mahoniowego powietrza; Miłośnicy wędrówek po szlakach i zdobywania szczytów górskich z całą pewnością będą mogli się zmęczyć.

8 Koszt wycieczki zł W tym opłata za przejazd, ubezpieczenie, nocleg, wyżywienie oraz bilety wstępu do wybranych obiektów i bilety na przejazd kolejką linową. Co należy zabrać: płaszcz przeciwdeszczowy Odzież odpowiednią do warunków w górach o tej porze roku Wygodne buty (najlepiej trekingowe) Środki na własne wydatki Osoby, które ciężko znoszą podróż powinny zaopatrzyć się w odpowiednie środki lecznicze. Dobry humor 

9 Koniecznie musisz tam być!
Zapisy u p. Ani Pędziwiatr, p. Wiolety Błaszczyk oraz p. Marzeny Świątek. Prezentację wykonała: Sandra Kolańska


Pobierz ppt "Wycieczka w GÓRY 2014."

Podobne prezentacje


Reklamy Google