Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Wyjeżdżamy! Wyjazd z placu szkolnego będzie 19.06.2014 roku Po ok. 5 godzinach jazdy dotrzemy do Białki Tatrzańskiej i zakwaterujemy się w pensjonacie.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Wyjeżdżamy! Wyjazd z placu szkolnego będzie 19.06.2014 roku Po ok. 5 godzinach jazdy dotrzemy do Białki Tatrzańskiej i zakwaterujemy się w pensjonacie."— Zapis prezentacji:

1

2 Wyjeżdżamy! Wyjazd z placu szkolnego będzie 19.06.2014 roku Po ok. 5 godzinach jazdy dotrzemy do Białki Tatrzańskiej i zakwaterujemy się w pensjonacie U Sorosa Pensjonat ten oferuje nam, 2, 3, 4 i 5-cio osobowe pokoje z łazienkami i telewizją oraz wyżywienie. Do naszej dyspozycji będzie sala z lotkami DART, stół do tenisa, cymbergaj oraz piłkarzyki. W sezonie letnim przy obiekcie czynny jest basen oraz zjeżdżalnia wodna.

3 By zdobyć więcej informacji zapraszamy na stronę pensjonatu usorosa.plusorosa.pl

4 W programie… Jeden cały dzień spędzimy nad Morskim Okiem gdzie przewodnik opowie nam o najciekawszych historiach tego miejsca. Podczas spływu Dunajcem będziemy mieli okazję podziwiać przepiękne krajobrazy Tatr.

5 Kolejką wagonikową wjedziemy na Kasprowy Wierch, czyli szczyt w Tatrach Wysokich, o wysokości 1987 m.n.p.m.

6 Odwiedzamy Zakopane! Zakopane – miasto i gmina w województwie małopolskim, siedziba powiatu tatrzańskiego. Według danych z 31 grudnia 2010 r.miasto miało 26 737 mieszkańców i było drugim co do wielkości po Nowym Targu miastem Podhala. Zakopane jest największym ośrodkiem miejskim w bezpośrednim otoczeniu Tatr, dużym ośrodkiem sportów zimowych, od dawna nazywane nieformalnie zimową stolicą Polski. W granicach administracyjnych miasta znajduje się także znaczna część Tatrzańskiego ParkuNarodowego Zwiedzimy tam m.in. skocznię narciarską, krzywy dom, Krupówki oraz stary cmentarz.

7 Atrakcje dodatkowe: 1.Możliwość spędzenia kilku dni z przyjaciółmi; 2.Poznanie gwary góralskiej; 3.Darmowe wdychanie mahoniowego powietrza; 4.Miłośnicy wędrówek po szlakach i zdobywania szczytów górskich z całą pewnością będą mogli się zmęczyć.

8 Koszt wycieczki - 430 zł W tym opłata za przejazd, ubezpieczenie, nocleg, wyżywienie oraz bilety wstępu do wybranych obiektów i bilety na przejazd kolejką linową. Co należy zabrać: -płaszcz przeciwdeszczowy -Odzież odpowiednią do warunków w górach o tej porze roku -Wygodne buty (najlepiej trekingowe) -Środki na własne wydatki -Osoby, które ciężko znoszą podróż powinny zaopatrzyć się w odpowiednie środki lecznicze. -Dobry humor

9 Koniecznie musisz tam być! Zapisy u p. Ani Pędziwiatr, p. Wiolety Błaszczyk oraz p. Marzeny Świątek. Prezentację wykonała: Sandra Kolańska


Pobierz ppt "Wyjeżdżamy! Wyjazd z placu szkolnego będzie 19.06.2014 roku Po ok. 5 godzinach jazdy dotrzemy do Białki Tatrzańskiej i zakwaterujemy się w pensjonacie."

Podobne prezentacje


Reklamy Google