Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

OXYGIZER Mamy przyjemność zaprezentowania nowego produktu na rynku polskim jakim jest woda tlenowa OXYGIZER. Zanim przystąpiliśmy do dystrybucji tego produktu.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "OXYGIZER Mamy przyjemność zaprezentowania nowego produktu na rynku polskim jakim jest woda tlenowa OXYGIZER. Zanim przystąpiliśmy do dystrybucji tego produktu."— Zapis prezentacji:

1

2 OXYGIZER Mamy przyjemność zaprezentowania nowego produktu na rynku polskim jakim jest woda tlenowa OXYGIZER. Zanim przystąpiliśmy do dystrybucji tego produktu dokładnie zapoznaliśmy się z jego własnościami zdrowotnymi , źródłem pochodzenia jak również z technologią jego wytwarzania.

3 Naturalna woda Woda tlenowa OXYGIZER to smaczna i skutecznie gasząca pragnienie woda mineralna z włoskich dolomitów o właściwościach dietetycznych i rewitalizacyjnych Posiada wysokie nasycenie tlenem 150mg/l. (naturalne nasycenie to ok. 4 do 5 mg/l)

4 Zdrowie i sprawność fizyczna
Woda OXYGIZER przeznaczona jest dla wszystkich dbających o zdrowie i sprawność fizyczną, szczególnie zalecana podczas wysiłku fizycznego jak również intelektualnego.

5 Unikalne właściwości Unikalne właściwości i wysoka zawartość tlenu są zachowane dzięki szklanej butelce, która w pełni chroni aby zawarty w wodzie tlen się nie uwalniał. Jest to najlepsza i bezdyskusyjnie najzdrowsza forma przechowywania wody.

6 Więcej energii Dostarczenie większej ilości tlenu do organizmu człowieka zwiększa wydolność wysiłkową . Przemiana tlenowa jest razy bardziej efektywna w wyzwalaniu energii niż przemiana beztlenowa.

7 Polepsza samopoczucie
Woda tlenowa OXYGIZER znacząco obniża koncentrację kwasu mlekowego w osoczu krwi. Uzyskanie energii z przemiany beztlenowej poprzez wyższy poziom tlenu w organizmie, zabezpiecza przed zakwasami mięśni, polepsza samopoczucie jak również opóźnia efekty starzenia.

8 Potwierdzone naukowo Profesor Dr. Wolfgang Marktl (Szef Wydziału Instytutu Medycyny i Fizjologii na Uniwersytecie Wiedeńskim) wraz ze swoim zespołem, wykonali naukowe testy wydolności fizycznej człowieka. Badając wybraną losowo próbę, udowodnili pozytywny i efektywny wpływ wody tlenowej OXYGIZER na wydolność organizmu (na poziomie wysiłku tlenowego).

9 Prawdziwa moc Prawdziwy efekt spożywania wody tlenowej uwidacznia się podczas jej stosowania w trakcie uprawiania sportów szczególnie wytrzymałościowych.

10 Zamów już teraz! Cena brutto: Liczba palet: 7zł / butelka 1 - 5
6 - 10 6 zł / butelka 10 + Transport: Liczba palet: Odbiór osobisty w Jaworznie lub transport na koszt odbiorcy. 1 Transport gratis na terenie całej Polski Powyżej jednej palety.

11 Kontakt z dystrybutorem
Dodatkowe informacje na temat produktu znajdziecie Państwo na naszej stronie: Kontakt z dystrybutorem Firebird Sp. z o.o. ul. Kolejarzy 81 Jaworzno tel.  (+48)


Pobierz ppt "OXYGIZER Mamy przyjemność zaprezentowania nowego produktu na rynku polskim jakim jest woda tlenowa OXYGIZER. Zanim przystąpiliśmy do dystrybucji tego produktu."

Podobne prezentacje


Reklamy Google