Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Mamy przyjemność zaprezentowania nowego produktu na rynku polskim jakim jest woda tlenowa OXYGIZER. Zanim przystąpiliśmy do dystrybucji tego produktu.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Mamy przyjemność zaprezentowania nowego produktu na rynku polskim jakim jest woda tlenowa OXYGIZER. Zanim przystąpiliśmy do dystrybucji tego produktu."— Zapis prezentacji:

1

2 Mamy przyjemność zaprezentowania nowego produktu na rynku polskim jakim jest woda tlenowa OXYGIZER. Zanim przystąpiliśmy do dystrybucji tego produktu dokładnie zapoznaliśmy się z jego własnościami zdrowotnymi, źródłem pochodzenia jak również z technologią jego wytwarzania.

3 Woda tlenowa OXYGIZER to smaczna i skutecznie gasząca pragnienie woda mineralna z włoskich dolomitów o właściwościach dietetycznych i rewitalizacyjnych Posiada wysokie nasycenie tlenem 150mg/l. (naturalne nasycenie to ok. 4 do 5 mg/l)

4 Woda OXYGIZER przeznaczona jest dla wszystkich dbających o zdrowie i sprawność fizyczną, szczególnie zalecana podczas wysiłku fizycznego jak również intelektualnego.

5 Unikalne właściwości i wysoka zawartość tlenu są zachowane dzięki szklanej butelce, która w pełni chroni aby zawarty w wodzie tlen się nie uwalniał. Jest to najlepsza i bezdyskusyjnie najzdrowsza forma przechowywania wody.

6 zwiększa wydolność wysiłkową 15-19 razy Dostarczenie większej ilości tlenu do organizmu człowieka zwiększa wydolność wysiłkową. Przemiana tlenowa jest 15-19 razy bardziej efektywna w wyzwalaniu energii niż przemiana beztlenowa.

7 Woda tlenowa OXYGIZER znacząco obniża koncentrację kwasu mlekowego w osoczu krwi. Uzyskanie energii z przemiany beztlenowej poprzez wyższy poziom tlenu w organizmie, zabezpiecza przed zakwasami mięśni, polepsza samopoczucie jak również opóźnia efekty starzenia.

8 OXYGIZERna poziomie wysiłku tlenowego Profesor Dr. Wolfgang Marktl (Szef Wydziału Instytutu Medycyny i Fizjologii na Uniwersytecie Wiedeńskim) wraz ze swoim zespołem, wykonali naukowe testy wydolności fizycznej człowieka. Badając wybraną losowo próbę, udowodnili pozytywny i efektywny wpływ wody tlenowej OXYGIZER na wydolność organizmu (na poziomie wysiłku tlenowego).

9 wytrzymałościowych Prawdziwy efekt spożywania wody tlenowej uwidacznia się podczas jej stosowania w trakcie uprawiania sportów szczególnie wytrzymałościowych.

10 Cena brutto:Liczba palet: 7zł / butelka1 - 5 6,50 zł / butelka6 - 10 6 zł / butelka10 + Transport:Liczba palet: Odbiór osobisty w Jaworznie lub transport na koszt odbiorcy. 1 Transport gratis na terenie całej Polski Powyżej jednej palety.

11 Firebird Sp. z o.o. ul. Kolejarzy 81 43-602 Jaworzno tel. (+48) 660 559 489 Dodatkowe informacje na temat produktu znajdziecie Państwo na naszej stronie: WWW.OXYGIZER.PL WWW.OXYGIZER.PL biuro@oxygizer.pl firebird.krakow@gmail.com


Pobierz ppt "Mamy przyjemność zaprezentowania nowego produktu na rynku polskim jakim jest woda tlenowa OXYGIZER. Zanim przystąpiliśmy do dystrybucji tego produktu."

Podobne prezentacje


Reklamy Google