Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Wprowadzenie: Szanowni Państwo, Sezon letni 2014, będzie już 6 rokiem naszej działalności w Dziwnówku. Nasza baza mieści się nad brzegiem zatoki Jeziora.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Wprowadzenie: Szanowni Państwo, Sezon letni 2014, będzie już 6 rokiem naszej działalności w Dziwnówku. Nasza baza mieści się nad brzegiem zatoki Jeziora."— Zapis prezentacji:

1

2 Wprowadzenie: Szanowni Państwo, Sezon letni 2014, będzie już 6 rokiem naszej działalności w Dziwnówku. Nasza baza mieści się nad brzegiem zatoki Jeziora Wrzosowskiego. Płytka woda – do pasa w odległości 500m od linii brzegowej oraz nieustannie wiejący wiatr, stwarza świetne warunki do nauki i doskonalenia windsurfingu i kitesurfingu

3 AR-SPORT działa na rynku od 2003r. Od kilku lat prowadzimy i organizujemy szkolenia windsurfingowe i kitesurfingowe dla dzieci i młodzieży. Od 11 lat zajmujemy się organizowaniem obozów i wyjazdów o charakterze sportowym. Posiadamy polskie i międzynarodowe uprawnienia instruktorskie a od roku 2013 jesteśmy członkiem międzynarodowej organizacji VDWS Nasza 1 baza windsurfingowa powstała w 2008r Kryspinowie pod Krakowem. W roku 2009 otworzyliśmy kolejną bazę w Dziwnówku. Jak pokazały ubiegłe lata, amatorów kite i windsurfingu ciągle przybywa. Coraz więcej dzieci i młodzieży zaczyna naukę z latawcem lub na desce z żaglem. Firma

4 Baza w Dziwnówku W skład wyposażenia bazy wchodzą: 80 desek szkoleniowych, ponad 80 żagli szkoleniowych, pianki i kapoki asekuracyjne, 11 kajaków 2 osobowych, 2 canoe 12 rowerów wodnych 15 rowerów górskich 2 katamarany

5 windsurfing: Kursy windsurfingu pod okiem wykwalifikowanych instruktorów absolwentów AWF szkolenie windsurfingowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Uczeń zdobywa podstawowe umiejętności poruszania się na desce z żaglem po akwenie. Dla osób zaawansowanych przewidujemy zajęcia specjalistyczne oraz możliwość uzyskania patentu windsurfingowego VDWS – za dodatkową opłatą.

6 Kitesurfing: zabawy z latawcami do kitesurfingu – na plaży morskiej lub łące. Uczestnicy otrzymują ćwiczebne latawce o powierzchni: 1.2 – 1.8 m2 i pod okiem instruktorów uczą się sterowania na wietrze. Jest to wstępne ćwiczenie, które musi przejść każdy przyszły kite-surfer. kursy indywidualne dla młodzieży i dorosłych (instruktorzy IKO)

7 Łucznictwo i broń ASG Strzelanie do celu z broni ASG – bardzo popularna odmiana paintball-a. Uczestnicy celują do tarcz. Nauka strzelania z łuku, zawody strzeleckie wraz ze szkoleniem w terenie (plaża, polany leśne, teren ośrodka) Zawody odbywają się na zasadzie strzelania z łuków do tarcz słomianych. Na koniec turnieju wyłaniamy zwycięzcę.

8 Popularna gra zespołowa – 2 zespoły rywalizują ze sobą na polu walki, zadaniem każdej z drużyn jest wyeliminowanie przeciwników oraz zdobycie flagi wroga. Gra toczy się w lesie lub na terenie otwartym w zależności od wybranego modelu gry. Każdy z uczestników w cenie dostaje po 150 kulek, kulki można następnie dokupić. W cenie również kompletny ubiór. Minimalny wiek uczestnika 13 lat. Paintball – gra zespołowa

9 Uczestnicy płyną na wycieczkę kajakami i rowerami wodnymi po jeziorze pod okiem instruktorów. W trakcie można zorganizować grill lub ognisko (prowiant po stronie zamawiającego). Wycieczki odbywają się zazwyczaj jako 1h wejście na wodę. Istnieje również możliwość zorganizowania 3-4h wycieczki. Wyprawa kajakowa:

10 Rowery i rowery wodne: Na lądzie i na wodzie, jeździmy i pływamy na rowerach. Dookoła Dziwnówka jest wiele atrakcyjnych tras rowerowych. Dzięki temu możemy zwiedzić pobliskie miejscowości. Równie dobre będą wyścigi rowerowe. Również na wodzie możemy pokręcić na rowerze. Młodzież i dzieci bardzo chętnie wybierają tę formę aktywności.

11 Obozy dla dzieci i młodzieży 2014 Windsurfingowe i sportowe Jesteśmy organizatorem turystyki, od kilku lat prowadzimy i organizujemy obozy o profilu: windsurfingowym i sportowo – rekreacyjnym. Nasze programy realizowane w trakcie obozów, są mocno rozbudowane i różnorodne, dzięki czemu dzieci i młodzież nie narzekają na nudę podczas pobytu na naszych wyjazdach. Przykładowy program obozu 14 dniowego: - 50h zajęć z windsurfingu - zajęcia z mini kitesurfingu - zajęcia na kajakach, canoe i rowerach wodnych - zajęcia z łucznictwa - strzelanie z broni ASG, paintball - strzelanie z wiatrówek - zajęcia na rowerach górskich - gry i zabawy (p. nożna, siatkowa, koszykowa) - tenis stołowy - ogniska - dyskoteki - dodatkowe zajęcia z kitesurfingu Mogą Państwo zakupić u nas cały obóz dla grupy w korzystnej cenie!!!

12 Cennik usług dla biur podróży na rok 2014. Windsurfing: -szkolenie grupowe 15h, minimalna ilość osób – 10. Cena 220zł /os. -szkolenie grupowe 7,5h, minimalna ilość osób – 10. Cena 140zł /os. - adaptacja do windsurfingu, 10 osób w grupie. Cena 449zł /grupę/3h. Kitesurfing: - szkolenie 10h(3,4 dni) minimum 3 os. w grupie. Cena 399zł /10h/os. - zabawy latawcami mini kite, minimum 10 max 30 osób w grupie. Cena 399zł /zajęcia 3h. Paintball – gra zespołowa 2-3h – grupy po 10 osób. Cena 60zł/os – w cenie 150kulek/os. Łucznictwo: - strzelanie z łuków do tarcz, minimum 10 max 30 osób w grupie. Cena 299zł /zajęcia 2h. Broń ASG – odmiana paintball-a: - strzelanie do celu, minimum 10 max 30 osób w grupie. Cena 299zł /zajęcia 2h. Wycieczki kajakowe i canoe -wycieczka 3,4 godziny. Cena 25 zł /kajak. Rowery wodne – 6zł /1h/os. Kajaki - 6zł /1h/os. Rowery górskie - 5zł /1h/os. UWAGA: Podane ceny są cenami netto.

13 Adres do korespondencji: Ar-Sport Arkadiusz Ziółkowski Ul. Orzechowa 3 26-300 Opoczno Arkadiusz Ziółkowski: 607- 067- 024, 604-150-274 e-mail: arek@ar-sport.plarek@ar-sport.pl www.ar-sport.pl

14 ZAPRASZAMY


Pobierz ppt "Wprowadzenie: Szanowni Państwo, Sezon letni 2014, będzie już 6 rokiem naszej działalności w Dziwnówku. Nasza baza mieści się nad brzegiem zatoki Jeziora."

Podobne prezentacje


Reklamy Google