Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

MAMO !!! TATO !!! POZWÓLCIE MI NA TO !!! Z łatwością przekraczamy próg szkolny Ponieważ od najmłodszych lat uczestniczymy w codziennym życiu naszej szkoły!

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "MAMO !!! TATO !!! POZWÓLCIE MI NA TO !!! Z łatwością przekraczamy próg szkolny Ponieważ od najmłodszych lat uczestniczymy w codziennym życiu naszej szkoły!"— Zapis prezentacji:

1

2 MAMO !!! TATO !!! POZWÓLCIE MI NA TO !!!

3 Z łatwością przekraczamy próg szkolny Ponieważ od najmłodszych lat uczestniczymy w codziennym życiu naszej szkoły!

4 Braliśmy udział w próbnym alarmie pożarowym !!! Emocje sięgały zenitu!!

5 W grudniu oglądaliśmy Jasełka przygotowane przez starszych kolegów. BARDZO PODOBAŁ SIĘ NAM TEN WYSTĘP I WIELE Z NIEGO ZAPAMIĘTALIŚMY!!

6 Wspólnie z wszystkimi kolegami i koleżankami ze szkoły oglądaliśmy pokaz historyczny Byliśmy pod ogromnym wrażeniem !!!

7 DRODZY RODZICE !! NIE MUSICIE SIĘ MARTWIĆ, O OPIEKĘ NAD NAMI

8 pod czujnym okiem nauczyciela W razie potrzeby, możemy zostać po lekcjach i świetnie się bawić na świetlicy,

9 Nawet jeśli zmęczymy się podczas trwania lekcji… Zawsze możemy odpocząć na kolorowym dywanie w kąciku zabaw, który znajduje się w każdej sali klas młodszych.

10 Możemy także zjeść ciepły posiłek na jadalni bo w naszej szkole jest mo ż liwo ść wykupienia obiadów lub zakupu ciepłej herbaty do drugiego ś niadania !

11 Braliśmy udział w zajęciach wspólnie z koleżankami i kolegami z pierwszej klasy !! WSPANIAŁA ZABAWA !!!!

12 MAMY 6 LAT !!!!! CHCEMY POZNAWA Ć Ś WIAT!!!


Pobierz ppt "MAMO !!! TATO !!! POZWÓLCIE MI NA TO !!! Z łatwością przekraczamy próg szkolny Ponieważ od najmłodszych lat uczestniczymy w codziennym życiu naszej szkoły!"

Podobne prezentacje


Reklamy Google