Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

2 1 3 4 Pewne popołudnie, koledzy zażywają narkotyki używając przy tym jednej strzykawki .Nie wiedzą jeszcze ,że jeden z nich jest nosicielem HIV. Postanawiają.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "2 1 3 4 Pewne popołudnie, koledzy zażywają narkotyki używając przy tym jednej strzykawki .Nie wiedzą jeszcze ,że jeden z nich jest nosicielem HIV. Postanawiają."— Zapis prezentacji:

1 2 1 3 4 Pewne popołudnie, koledzy zażywają narkotyki używając przy tym jednej strzykawki .Nie wiedzą jeszcze ,że jeden z nich jest nosicielem HIV. Postanawiają wybrać się na dyskotekę, aby poznać dziewczyny.

2 1 2 4 3 Dyskoteka- czas zabawy .Koledzy poznają nowe dziewczyny . Jeden z nich proponuje jej ,aby wybrali się do niego , dziewczyna się zgadza…

3 Między chłopakiem a dziewczyną dochodzi do zbliżenia
Między chłopakiem a dziewczyną dochodzi do zbliżenia. Chłopak nie chce użyć zabezpieczenia lecz dziewczyna nalega po jej namowach on zgadza się . 1 3 4 2

4 1 2 Dziewczyna zastanawia się czy dobrze zrobiła . Zastanawia się także czy zabezpieczenie było wystarczające ,aby ochronić ją przed niechcianymi chorobami lub ciążą.

5 1 2 Koledzy spotykają się . Jeden wyznaje, że po zrobieniu badań okazało się ,że jest nosicielem HIV . Używali jednej strzykawki . Najlepszy przyjaciel jest w szoku , jest zdenerwowany. Chce powiedzieć dziewczynie o wszystkim, ale jak się później okaże nie mA tyle odwagi

6 Chłopak w ogóle żałuje, że zażył narkotyki ..

7 Kolega wyprzedza załamanego przyjaciela.
Wyjawia prawdę dziewczynie . Ona nie może w to uwierzyć.

8 Dziewczyna jest załamana , planuje wizytę u lekarza.

9 W poczekalni przyjaciółka pociesza dziewczynę, która czeka na chłopaka , z którym spędziła noc .
Chwilę później uradowany wychodzi z gabinetu lekarza . Okazało się ,że to nie była ta sama strzykawka ,którą używał jego kolega! Nastąpiło nieporozumienie .

10

11

12 2 1


Pobierz ppt "2 1 3 4 Pewne popołudnie, koledzy zażywają narkotyki używając przy tym jednej strzykawki .Nie wiedzą jeszcze ,że jeden z nich jest nosicielem HIV. Postanawiają."

Podobne prezentacje


Reklamy Google