Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Zwyczajni-Nadzwyczajni

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Zwyczajni-Nadzwyczajni"— Zapis prezentacji:

1 Zwyczajni-Nadzwyczajni
Zespół Szkół nr 5 im. Jana Pawła II Rok szkolny 2013/2014

2 Dawid Dudziak Zwyczajny: uczeń klasy 4at
Nadzwyczajny: jest autorem już swojego bloga, który nazwał „Smacznie-Dudziak”. Prezentuje go od niedawna, ale gotowaniem i kulinariami interesował się od zawsze (twierdzi, że ma to po babci). Miał już propozycję z POLSATU – udział w programie. Hell’s Kitchen, który jednak wymagał prawie miesiąca czasu. Nie skorzystał, bo ma na głowie maturę. Jak widać już umie dokonywać właściwych wyborów. Ale ma już swoje dania autorskie i wysyła przez internet swoje propozycje kulinarne.

3

4 Prace popisowe

5 Angelika Stefaniak Zwyczajna: uczennica klasy 4 at
Nadzwyczajna: fotografia to jej wieloletnia pasja. W ubiegłym roku już zwyciężyła w konkursie, w tym też startuje. Jej zdjęcia to technika z górnej półki!

6

7

8 Patrycja Gołoś Zwyczajna: uczennica kl. 2 cl Nadzwyczajna: fotografuje
ludzi, rzadziej przyrodę. Jest amatorką i fascynatką dobrej fotografii. Hobby przyszło wraz z prezentem w postaci lustrzanki 5 lat temu i tak już zostało. Polubiła fotografię. I bardzo dobrze!

9

10

11 Maciej Nakonieczny Zwyczajny: uczeń klasy 1al Nadzwyczajny: uprawia
freeride,czyli rodzaj sportu rowerowego (na specjalnym rowerze). Uczył się sam. Sport już rozwija się w Lublinie, bo jest tor – Bikepark przy ul. Janowskiej. I są już zawody, w których startują już zawodnicy m. in. z naszej szkoły. Za tym sportem, jak za każdym, kryje się ciężka praca, wyrzeczenia, wysiłek, ale i adrenalina, i pasja. A to nie wszystkim jest dane.

12 Maciej Nakonieczny

13 Maciej Nakonieczny

14 Agnieszka Kowalczyk Zwyczajna: uczennica klasy 1 al.
Nadzwyczajna: biegaczka. Zaczęła biegać już w 4 klasie szkoły podstawowej.Lubi wszystkie dystanse, ale największe sukcesy w zawodach rangi wojewódzkiej odniosła na 300 m. Biega średnio 3 razy w tygodniu, trenowała w klubie „Agros Zamość”. Teraz, stopniowo wraca do kondycji po kontuzji i biega niewiele, ale biegać wyczynowo zamierza, bo lubi to bardzo, bardzo…

15 Agnieszka Kowalczyk

16 Agnieszka Kowalczyk

17 Mateusz Suchora Zwyczajny: uczeń klasy 1 ht
Nadzwyczajny: gra na gitarze, którą wybrał po próbach gry na skrzypcach, perkusji i pianinie .Występuje przede wszystkim na szkolnych uroczystościach. Ćwiczy codziennie 2-3 godziny z taką pasją i oddaniem, że czasami zapomina o realu. Ale pracuje nad sobą…

18 Mateusz Suchora

19 Mateusz Suchora

20 Jakub Trzcianka Zwyczajny: uczeń klasy 2 al. Nadzwyczajny: tańczy
od kilku lat. Uczył się sam. Ma poczucie rytmu i potrzebę Spędzania czasu właśnie w ten sposób. Bierze udział w szkolnych konkursach i przeglądach tanecznych i zawsze zajmuje eksponowane miejsca.

21 Jakub Trzcianka

22 Nadzwyczajne Koło teatralne „Pierwsze Kroki”
Istnieje już w naszej szkole wiele lat i składa się wyłącznie z uczniów naszej szkoły. Opiekunem jest od początku p. Małgorzata Olewińska-Kiszczak. Koło odnotowało na swoim koncie liczne sukcesy, jak np. ten ostatni: Decyzja jury V Ogólnopolskiego Przeglądu Form Teatralnych Inspirowanych Myślą Jana Pawła II „Złota maska”:Zespołowi PIERWSZE KROKI z Zespołu Szkół nr 5 im. Jana Pawła II Lublinie za spektakl „Wyliczanka. Dwa życiorysy na wiele absurdów i jeden atrybut” – za ciekawą koncepcję inscenizacyjną.

23 Lista „Zwyczajnych – Nadzwyczajnych”
na ten rok szkolny jest już zamknięta. Zapraszamy do Klubu Nadzwyczajnych w przyszłym roku szkolnym. Już będziemy odnotowywać kandydatury.


Pobierz ppt "Zwyczajni-Nadzwyczajni"

Podobne prezentacje


Reklamy Google