Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

KS-ZPL © KAMSOFT 2005-2006 Komunikacja w KS-ZPL System KS-ZPL w jednej aptece. System KS-ZPL w jednej aptece. Typ komunikacji - zawsze.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "KS-ZPL © KAMSOFT 2005-2006 Komunikacja w KS-ZPL System KS-ZPL w jednej aptece. System KS-ZPL w jednej aptece. Typ komunikacji - zawsze."— Zapis prezentacji:

1 KS-ZPL © KAMSOFT 2005-2006 2212@kamsoft.pl

2 Komunikacja w KS-ZPL System KS-ZPL w jednej aptece. System KS-ZPL w jednej aptece. Typ komunikacji - zawsze OnLine Typ komunikacji - zawsze OnLine System KS-ZPL w kilku aptekach. System KS-ZPL w kilku aptekach. Typ komunikacji - OnLine lub OffLine Typ komunikacji - OnLine lub OffLine

3 OnLine - jedna Apteka

4 OnLine – kilka Aptek

5 OnLine – Zalety Rejestrowane transakcji na bieżąco. Rejestrowane transakcji na bieżąco. Natychmiastowy dostęp do informacji o saldzie. Natychmiastowy dostęp do informacji o saldzie. Możliwość wydawania nagród w dowolnym punkcie sprzedaży. Możliwość wydawania nagród w dowolnym punkcie sprzedaży.

6 OnLine - Wady Wysokie wymagania sprzętowe. Wysokie wymagania sprzętowe. Czas odpowiedzi centrali uzależniony od łącza internetowego. Czas odpowiedzi centrali uzależniony od łącza internetowego.

7 OffLine

8 OffLine - Zalety Niskie wymagania techniczne. Niskie wymagania techniczne. Możliwość bezpłatnego wykorzystania serwera FTP Kamsoftu dla klientów systemu KS-ZPL. Możliwość bezpłatnego wykorzystania serwera FTP Kamsoftu dla klientów systemu KS-ZPL. Kalkulowana informacja na temat dostępnego salda (symulacja OnLine) Kalkulowana informacja na temat dostępnego salda (symulacja OnLine)

9 OffLine - Wady Transakcje rejestrowane w bazie, po wykonaniu synchronizacji danych z serwera FTP. Transakcje rejestrowane w bazie, po wykonaniu synchronizacji danych z serwera FTP. Informacja na temat aktualnego salda klientów realizujących transakcje w jednej aptece, w pozostałych aptekach dostępna jest dopiero po wykonaniu synchronizacji danych z serwera FTP. Informacja na temat aktualnego salda klientów realizujących transakcje w jednej aptece, w pozostałych aptekach dostępna jest dopiero po wykonaniu synchronizacji danych z serwera FTP. Odbiór nagrody w punkcie sprzedaży w którym zarejestrowano klienta. Odbiór nagrody w punkcie sprzedaży w którym zarejestrowano klienta.


Pobierz ppt "KS-ZPL © KAMSOFT 2005-2006 Komunikacja w KS-ZPL System KS-ZPL w jednej aptece. System KS-ZPL w jednej aptece. Typ komunikacji - zawsze."

Podobne prezentacje


Reklamy Google