Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

II Spotkanie Szkoleniowo-Integracyjne

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "II Spotkanie Szkoleniowo-Integracyjne"— Zapis prezentacji:

1 II Spotkanie Szkoleniowo-Integracyjne
Partnerów Handlowych KSS Kamsoft sp. z o.o.

2

3

4 Nowe Projekty Strategiczne Kamsoft i PharmaExpert,
Aktywna Rola Partnerów KSS

5 Strategiczne Projekty

6 (Pln 000) Grupa Grupa Grupa 3 Grupa Grupa Grupa 6 (szt.)

7 Apteczny Bank Danych OnLine ZASADY WSPÓŁPRACY Z PARTNERAMI KS
Nowa Punktacja za Apteczny Bank Danych OnLine Każdy Partner może uzyskać do 22 punktów rocznie Podział punktów: - POZYSKANIE NOWYCH APTEK (można uzyskać do 14 pkt.) 10 pkt za pozyskanie 10 aptek 12 pkt za pozyskanie 15 aptek 14 pkt za pozyskanie 25 aptek - UTRZYMANIE ISTNIEJĄCYCH APTEK daje 8 pkt.

8 Apteczny Bank Danych OnLine ZASADY WSPÓŁPRACY Z PARTNERAMI KS
Oferta Upust 100 zł za każdą aptekę pozyskaną do projektu Raporty ON-LINE przewidywany jest dodatkowy upust na towary i usługi kupowane w KS w wysokości 100 PLN netto. Aby taki rabat pozyskać partner musi: - przesłać do KS informacje na temat apteki celem przygotowania umowy - przesłać do KS podpisaną umowę - uruchomić system zbierania informacji ON-LINE, przeszkolić aptekę w zakresie wprowadzania informacji o zamiennikach i przesłać do KS potrzebne protokoły. Koszt instalacji Koszt przyjazdu Partnera, którego celem jest instalacji Routera i programów do raportowania on-line ponosi apteka.

9 Apteczny Bank Danych Miesięczny ZASADY WSPÓŁPRACY Z PARTNERAMI KS
Apteka zobowiązuje się do terminowego dostarczania raportów Opłata za przesyłanie raportów miesięcznych Kwota za pojedynczy raport miesięczny wysłany do firmy KS przez Partnera KS Kwota Data graniczna 15 PLN dnia 9 PLN dnia 7 PLN dnia 5 PLN dzień 3 PLN Później Informacja na temat zapłaty za ostatni miesiąc dostępna jest w serwisie KS-PARTNER i jest aktualizowana codziennie.

10 Program RapInet – nowy program do wysyłki raportów ABD
Funkcjonalnie zastępuje program Rapmail (wysyłka raportów ABD za pomocą i i na ftp Kamsoftu). W porównaniu z poprzednikiem zmienia się sposób wysyłki raportów do ABD: Pliki z raportami przesyłane są bezpośrednio na serwer dostarczający usługę Aptekarze bądź dealerzy wysyłający raporty mogą z poziomu programu sprawdzić swoje braki w wysyłanych raportach (lista braków generowana jest przez KS) Po wysłaniu raportów można od razu sprawdzić czy zostały poprawnie przesłane na serwer (nie ma możliwości by raporty się zgubiły po drodze) Typ systemu aptecznego nie ma znaczenia (windows/dos). Dzięki temu programowi zyskujemy jednoznaczną odpowiedź, kto, kiedy i jakie raporty przesłał na nasz serwer. Ujednolicona zostanie droga jaką trafiają do nas raporty ABD.

11 Apteczny Bank Danych OnLine ZASADY WSPÓŁPRACY Z PARTNERAMI KS
Dwa Etapy Oceny Partnerów KSS I termin do 31 października 2005 II termin do 31 stycznia 2006

12 21pkt 43pkt 55pkt 66pkt 81pkt (Pln 000) (szt.)
Grupa Grupa Grupa 3 Grupa Grupa Grupa 6 (szt.) 21pkt pkt pkt 66pkt pkt

13 Apteczny Bank Danych OnLine korzyści Apteki
Stały i bezpłatny dostęp do internetu. Szybki dostęp do zasobów informatycznych Kamsoft; natychmiastowa aktualizacja oprogramowania i baz leków np. list refundacyjnych. Możliwość zdalnego, szybkiego usuwania usterek Bezpłatne połączenia telefoniczne z innymi użytkownikami InterApteki. Oszczędność czasu i kosztów – dostęp do bankowości elektronicznej. Poprawa pozycji ekonomicznej apteki – stała informacja na temat jej pozycji. Roczna prenumerata Vitaminy C++ bezpłatnie Wymiana informacji z wybranymi hurtowniami oraz innymi instytucjami działającymi na rynku ochrony zdrowia. Dla użytkowników Farmanetu – płynniejsza komunikacja z oprogramowaniem w aptece. uczestnictwo w szkoleniach dedykowanych wyłącznie dla uczestników projektu.

14 Apteczny Bank Danych OnLine obowiązki Apteki
Apteka zobowiązuje się do terminowego dostarczania raportów zakupów i sprzedaży leków, cen, marż oraz innych danych zawartych w systemie komputerowym apteki, generowanych automatycznie. Dodatkowo apteka zobowiązuje się do wprowadzania w module ekspedycja danych na temat specjalizacji lekarza i w przypadku zmiany ordynacji - pierwotnej ordynacji lekarskiej. Jedynym kosztem apteki jest zakup routera w atrakcyjnej cenie 330 PLN oraz koszt instalacji. Wydatek ten zwraca się w przeciągu mniej niż 6 miesięcy korzystania z Neostrady. Zakup routera jest niezbędny dla zapewnienia aptece bezpiecznego korzystania z Internetu. Konieczność miesięcznego rozliczania z firmą Kamsoft

15 „Idź do sklepu LEVI’S i kup sobie spodnie!“
Twoje zadanie: „Idź do sklepu LEVI’S i kup sobie spodnie!“ ON ONA H&M Przerwa na kawę Koszty: 50,00 € Czas: 12 min. Koszty: 650,00 € Czas: 199 min.

16 Wyliczenia każdego mężczyzny wyglądają prosto:
- Koszty mężczyzny: 50 €  - Koszty kobiety: €  Natomiast każda kobieta może to zinterpretować nieco inaczej: - Koszty mężczyzny na minutę: 4,16 €  Koszty kobiety na minutę: 3,26 €  Wniosek: Gdyby kobieta wydawała na minutę tyle samo pieniędzy co mężczyzna to wydałaby 828 € a nie 650 €. W ten sposób zaoszczędziła pieniądze i może sobie jeszcze kupić buty oraz dalej iść na zakupu cały czas oszczędzając…

17 r o z w i ą z a n i a p r o s t o z a p t e k i


Pobierz ppt "II Spotkanie Szkoleniowo-Integracyjne"

Podobne prezentacje


Reklamy Google