Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Dzień dobry. Czy to biuro podróży? Tak. Czym mogę służyć? Dostaliśmy informację o wygraniu wczasów w Afryce. Czy to prawda? Tak, to prawda. Proszę mi.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Dzień dobry. Czy to biuro podróży? Tak. Czym mogę służyć? Dostaliśmy informację o wygraniu wczasów w Afryce. Czy to prawda? Tak, to prawda. Proszę mi."— Zapis prezentacji:

1

2

3 Dzień dobry. Czy to biuro podróży? Tak. Czym mogę służyć? Dostaliśmy informację o wygraniu wczasów w Afryce. Czy to prawda? Tak, to prawda. Proszę mi podać swoje nazwisko i numer pisma to przyślę Państwu dalsze szczegóły. Tadeusz Wasilewski. Numer BW-134.2001 Już zapisałam. Dziękuję i życzę miłego dnia. Dziękuję bardzo. Do widzenia O CZYM ONI ROZMAWIAJĄ?

4 Halo. Mówi Halinka. Czy mogę prosić Krysię do telefonu? Cześć Halinko. To ja Krysia. Jestem teraz bardzo zajęta pracą i nie mogę z Tobą rozmawiać. Oddzwonię do Ciebie za pół godziny. Dobrze? Dobrze. Będę czekać. No to pa. Pa, Pa. Na razie.

5 RODZAJE APARATÓW TELEFONICZNYCH Aparat zwykły starego typu Aparat przewodowy Aparat bezprzewodowy Aparat komórkowy

6 Fax Fax - drukarka komputerowa - kopiarka Telefon podwójny: bezprzewodowy i przewodowy

7

8


Pobierz ppt "Dzień dobry. Czy to biuro podróży? Tak. Czym mogę służyć? Dostaliśmy informację o wygraniu wczasów w Afryce. Czy to prawda? Tak, to prawda. Proszę mi."

Podobne prezentacje


Reklamy Google