Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

22 FINAŁY WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY SPRZĘT MEDYCZNY DLA ŚWINOUJŚCIA.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "22 FINAŁY WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY SPRZĘT MEDYCZNY DLA ŚWINOUJŚCIA."— Zapis prezentacji:

1 22 FINAŁY WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY SPRZĘT MEDYCZNY DLA ŚWINOUJŚCIA

2 SPRZĘT MEDYCZNY OD WOŚP - ZASADY Cała aparatura medyczna kupowana przez Fundację WOŚP jest przekazywana wyłącznie zakładom opieki zdrowotnej, które mają podpisane umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia, a zatem takim jednostkom, które udzielają pomocy bezpłatnej. Cała aparatura medyczna kupowana przez Fundację WOŚP jest przekazywana wyłącznie zakładom opieki zdrowotnej, które mają podpisane umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia, a zatem takim jednostkom, które udzielają pomocy bezpłatnej. Każde urządzenie medyczne przekazywane jest szpitalom w darze.

3 SPRZĘT MEDYCZNY OD WOŚP - ZASADY Warunki użytkowania sprzętu: przedmiot darowizny nie może być używany do celów komercyjnych przedmiot darowizny nie może być używany do celów komercyjnych przedmiot darowizny musi być wykorzystywany w sposób ciągły w leczeniu dzieci przedmiot darowizny musi być wykorzystywany w sposób ciągły w leczeniu dzieci przedmiot darowizny musi być wykorzystywany wyłącznie w leczeniu dzieci przedmiot darowizny musi być wykorzystywany wyłącznie w leczeniu dzieci przedmiot darowizny powinien pozostawać na oddziale, dla którego został przekazany i nie powinien zmieniać miejsca swego pierwotnego przeznaczenia, przedmiot darowizny powinien pozostawać na oddziale, dla którego został przekazany i nie powinien zmieniać miejsca swego pierwotnego przeznaczenia, bez zgody Fundacji, przedmiot darowizny nie może zostać przekazany w jakiejkolwiek formie osobie trzeciej (np. innemu szpitalowi) bez zgody Fundacji, przedmiot darowizny nie może zostać przekazany w jakiejkolwiek formie osobie trzeciej (np. innemu szpitalowi)

4 JAK OTRZYMAĆ SPRZĘT OD WOŚP ? Jedynie zakłady opieki zdrowotnej, które mają podpisany kontrakt z NFZ, mogą liczyć na wsparcie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Te jednostki mogą same wystąpić z wnioskiem do fundacji o przekazanie sprzętu. Ważne, by był on dobrze uzasadniony oraz zaopiniowany przez wojewódzkiego konsultanta z danej dziedziny medycyny, wtedy jest bardziej wiarygodny dla komisji, która zajmuje się rozdziałem sprzętu.

5 SPRZĘT MEDYCZNY PRZEKAZANY DO ŚWINOUJŚCIA

6 WARTOŚĆ SPRZĘTU MEDYCZNEGO PRZEKAZANA OD FUNDACJI WOŚP DLA PLACÓWEK SŁUŻBY ZDROWIA W ŚWINOUJŚCIU

7 MIŁOŚĆ – PRZYJAŹŃ – MUZYKA

8 Sprzęt przekazany po I finale WOŚP

9

10 Sprzęt przekazany po V finale WOŚP

11

12

13

14 Sprzęt przekazany po VII finale WOŚP

15

16 Sprzęt przekazany po XI finale WOŚP

17

18

19 Sprzęt przekazany po finałach: VIII, IX i XVII

20

21

22

23 Sprzęt medyczny od Fundacji WOŚP przekazywany indywidualnie Pompy insulinowe

24 Programy medyczne WOŚP

25 Do tej pory programem objętych jest: 26 893 nauczycieli z 12 160 szkół. Stanowi to 91% wszystkich szkół podstawowych w Polsce. Ponad półtora miliona dzieci uczy się podstaw pierwszej pomocy!

26 WOŚP… Grać albo nie grać, oto jest pytanie WOŚP… Grać albo nie grać, oto jest pytanie "Włącz się w społeczną pomoc bliźnim. Otwórz się ku ubogim i chorym. Użyczaj ze swego". Stefan kard. Wyszyński A na pytanie zawarte w nagłówku, każdy musi odpowiedzieć zgodnie ze swoim sumieniem… Siema


Pobierz ppt "22 FINAŁY WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY SPRZĘT MEDYCZNY DLA ŚWINOUJŚCIA."

Podobne prezentacje


Reklamy Google