Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

15 marca 2006. Dzień Przedsiębiorczości. Zespół Ponadgimnazjalnych Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Tomaszowie Mazowieckim.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "15 marca 2006. Dzień Przedsiębiorczości. Zespół Ponadgimnazjalnych Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Tomaszowie Mazowieckim."— Zapis prezentacji:

1 15 marca 2006. Dzień Przedsiębiorczości. Zespół Ponadgimnazjalnych Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Tomaszowie Mazowieckim.

2 Urszula Nockowska Justyna Świderek

3 ... Obesz ł y ś my ca ł y Tomaszów, aby gdzie ś spróbowa ć naszych si ł i tak trafi ł y ś my tu...

4 Kto by pomyślał, że akurat wybierzemy takie miejsce...! Miałyśmy przeczucie, że nie będzie łatwo, ale dla chcącego nic trudnego!!!

5

6 Polegało na wpisywaniu danych osobowych klientów i ich pupili. NIC TRUDNEGO! Jednym z naszych zadań było wprowadzanie informacji do komputera.

7 ... Ale na tym nie skończyła się nasza praca... Oprócz wprowadzania danych osobowych zajmowałyśmy się korektami starych wpisów. Groźnie to brzmi, ale nie miałyśmy z tym większych problemów.

8

9 Dlaczego wybrał Pan akurat ten zawód? Tak się złożyło. Hobby! Tak się złożyło. Hobby! Jakie trzeba mieć wykształcenie, żeby zostać weterynarzem? Potrzebne są studia i staż. Potrzebne są studia i staż. Czy ma Pan w domu jakieś zwierzęta? Tak, naturalnie. Mam psa, kota, ptaki i rybki. Tak, naturalnie. Mam psa, kota, ptaki i rybki. Czy boi się Pan, że nie będzie w stanie pomóc jakiemuś zwierzakowi? Oczywiście, że tak. Niektóre choroby są nieuleczalne. Oczywiście, że tak. Niektóre choroby są nieuleczalne. Jak wygląda Pana powszedni dzień w pracy? Codziennie przyjmuje ludzi ze zwierzętami po 10 godzin. Mam również wizyty domowe przed i po pracy. Codziennie przyjmuje ludzi ze zwierzętami po 10 godzin. Mam również wizyty domowe przed i po pracy. Co by Pan zrobił, gdyby ktoś przyprowadził do Pana, na przykład słonia? Skontaktowałbym się z innym lekarzem, ale przecież od tego są ich treserzy. Skontaktowałbym się z innym lekarzem, ale przecież od tego są ich treserzy. Czy chciałby Pan, żeby pańskie dzieci poszły w Pana ślady? Tak, chciałbym, ale teraz najbardziej chce tego, żeby skończyły w ogóle jakąś szkołę. Tak, chciałbym, ale teraz najbardziej chce tego, żeby skończyły w ogóle jakąś szkołę.

10

11

12 Podczas naszej pracy zobaczyłyśmy wiele przyrządów, którymi posługują się weterynarze.

13 W rozmowach z Panem Ejsmontem dowiedziałyśmy się, że otrzymał nagrodę za uratowanie psa. Owy zwierzak miał poważne schorzenie łapy. Jedynym sposobem na przeżycie psa była jej amputacja i właśnie tego dokonał Pan Zdzisław. Czy on nie jest bohaterem?!

14 To warto wiedzieć: To warto wiedzieć: W trakcie naszego pobytu w lecznicy Pan Ejsmont dosta ł wezwanie do psa z powa ż n ą ran ą, co spowodowa ł o jego ci ęż ki stan. Po powrocie Pana Zdzis ł awa dowiedzia ł y ś my si ę, ż e pomimo utraty du ż ej ilo ś ci krwi pies BĘDZIE ŻYŁ!!!

15 Lecznica dla zwierząt Pana Ejsmonta to nie tylko miejsce, do którego przychodzimy z chorymi pupilami. To również miłe, zadbane lokum.

16 I to już koniec naszej prezentacji!!! DZIĘKUJEMY!!!


Pobierz ppt "15 marca 2006. Dzień Przedsiębiorczości. Zespół Ponadgimnazjalnych Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Tomaszowie Mazowieckim."

Podobne prezentacje


Reklamy Google