Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pozytywne my ś lenie 1.Nie powinieneś się martwić. Martwienie to najmniej produktywne ze wszystkich rzeczy, którą może człowiek wykonać.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Pozytywne my ś lenie 1.Nie powinieneś się martwić. Martwienie to najmniej produktywne ze wszystkich rzeczy, którą może człowiek wykonać."— Zapis prezentacji:

1

2 Pozytywne my ś lenie

3 1.Nie powinieneś się martwić. Martwienie to najmniej produktywne ze wszystkich rzeczy, którą może człowiek wykonać.

4 2. Nie powinieneś się martwić, większość rzeczy, o które się martwimy nigdy się nie przydarza. 3. Nie powinieneś zachowywać urazów, są to najcięższe ciężary życia.

5 4. Powinieneś rozwiązywać problem, jak tylko go zauważysz. 5. Nie powinieneś kłaść się spać ze swoimi problemami, mogą przez nie przyśnić się koszmary.

6 6. Nie powinieneś dźwigać czyichś problemów. Bóg poradzi sobie lepiej z nimi, niż Ty.

7 7. Nie powinieneś oceniać przeszłości, bliższej, lub dalszej, To na zawsze minęło. Skoncentruj się na tym co się teraz dzieje i bądź szczęśliwy! 8. Powinieneś być dobrym słuchaczem. To co usłyszysz i zapamiętasz jest twoje.

8 9. Nie powinieneś się dołować po przez frustrację. 90% frustracji jest zakorzenione w litości dla siebie. Da się to naprawić tylko przez pozytywne działanie.

9 10. Licząc błogosławieństwa jakich udzielił Ci Bóg, Bóg, nigdy nie zapominaj o tych drobnych, drobnych, ponieważ wiele mniejszych składa się na jedno wielkie.


Pobierz ppt "Pozytywne my ś lenie 1.Nie powinieneś się martwić. Martwienie to najmniej produktywne ze wszystkich rzeczy, którą może człowiek wykonać."

Podobne prezentacje


Reklamy Google