Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

DZIEŃ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI Anna Jucha 1b 20 kwiecień 2016r.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "DZIEŃ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI Anna Jucha 1b 20 kwiecień 2016r."— Zapis prezentacji:

1 DZIEŃ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI Anna Jucha 1b 20 kwiecień 2016r.

2 W dniu 20 kwietnia 2016r. miałam możliwość wzięcia udziału w dniu przedsiębiorczości organizowanym przez ILO Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza w Łańcucie, do którego uczęszczam. Od razu wiedziałam, że wybiorę się wraz z moja koleżanką do tutejszego Sądu Rejonowego. Ten dzień będę wspominać bardzo długo. Wprawdzie, że jestem w klasie o profilu biologiczno-chemicznym, ale zawsze marzyłam o tym żeby uczestniczyć na prawdziwej rozprawie,bo przecież moje pokolenie wychowane jest na serialu,,Anna Maria Wesołowska’’. Zapraszam do obejrzenia paru zdjęć z tego pełnego wrażeń dnia.

3 Od godziny 10:30 do 12:30 byłam na rozprawie prowadzonej przez Panią Prezes. Uczestniczyli w niej również dwaj adwokatów, prokurator oraz oskarżyciel posiłkowy. Najbardziej spodobały mi się momenty, kiedy świadkowie a było ich siedmiu składali zeznania pod przysięgą.

4 Zaskoczyło mnie to, że panowała tutaj niezwykle miła atmosfera. Zostaliśmy oprowadzeni i poznaliśmy wszystkie zakamarki łańcuckiego Sądu.

5 A oto najsympatyczniejszy człowiek jakiego w życiu spotkałam! Pan Zbyszek, były policjant a teraz ochroniarz, pełniący tę funkcję z pasją od ponad 10lat. Zaraża optymizmem podczas strzeżenia bram. Jego komentarze podczas pozowania do zdjęć były bezcenne: „Zaczekaj, muszę wciągnąć ten brzuch- po co przed chwilą zjadłem tę kanapkę?”.

6 Kolejną osobą, którą poznałam był policjant Radosław. Ciekawa jestem, która dziewczyna nie ma słabości do mężczyzn w mundurach? Opowiedział nam dlaczego wybrał ten zawód i udzielił odpowiedzi na wszystkie nasze pytania nawet te dotyczące życia prywatnego. Miałam też okazję spędzić parę chwil za „ kratami”, ale tego raczej nie polecam.

7 A na koniec zdjęcia, które najbardziej się mi spodobały. Wow chyba do twarzy mi w tej todze!!


Pobierz ppt "DZIEŃ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI Anna Jucha 1b 20 kwiecień 2016r."

Podobne prezentacje


Reklamy Google