Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Krótki opis: Zgodnie z obietnicą, odnowiliśmy panele po zniszczeniu nieodpowiednim płynem czyszczącym (jesień 2009). Odnowiliśmy powierzchnie z dwóch stron.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Krótki opis: Zgodnie z obietnicą, odnowiliśmy panele po zniszczeniu nieodpowiednim płynem czyszczącym (jesień 2009). Odnowiliśmy powierzchnie z dwóch stron."— Zapis prezentacji:

1 Krótki opis: Zgodnie z obietnicą, odnowiliśmy panele po zniszczeniu nieodpowiednim płynem czyszczącym (jesień 2009). Odnowiliśmy powierzchnie z dwóch stron paneli, jedną na 0,4 mm, drugą na 0,5 mm aby otrzymać optymalne efekty. Załączone zdjęcia mają pokazać Państwu wykonaną pracę na Waszych panelach. Zauważyliśmy jednocześnie powstałe uszkodzenia w otworach na kołki łączące, i mamy nadzieję, że podczas następnego montażu uda się wywiercić dodatkowe otwory i zamocować panele tak aby uniknąć uszkodzenia i łamania paneli.

2 Powierzchnię zniszczoną bardzo głęboko - łyżwami figurowymi (odpryski itp) pozostawiliśmy bez naprawy, gdyż wymagałoby to zbyt dużego szlifowania.

3

4 Po zeszlifowaniu o 04mm na niektórych panelach nadal widać zarysowania, ale nie mają one wpływu na komfort użytkowników - jest ty tylko efekt wizualny

5 Nieszlifowany panel z głębokimi rysami po łyżwach figurowych

6 Tak głębokie zarysowania (do 3mm) nie są możliwe do usunięcia w całości (powstałe na skutek jazdy łyżwami figurowymi).

7 Aby zabezpieczyć frez w trakcie szlifowania, zastosowano przekładki ochronne. Tego typu przekładki należy również stosować przy transporcie (zwłaszcza na wierzchnim panelu)

8 Kierunek ruchu paneli na maszynie Panele na maszynie do szlifowania Paski uniemożliwiające wyginanie się paneli na maszynie

9 Po montażu panele powinny mieć przestrzeń do wydłużania/skracania się. Aby uniknąć uszkodzeń paneli, podest pod lodowisko powinien mieć wymaganą nośność i sztywność

10 Sugerujemy, aby wywiercić nowe otwory w panelach – 2 wzdłuż krótkiego i 4 wzdłuż długiego boku panela i użyć nowe kołki. Otwory muszą być wykonane podczas montażu przez wykwalifikowanych pracowników. WAŻNE: środek otworu musi być dokładnie 12 mm od brzegu panela.


Pobierz ppt "Krótki opis: Zgodnie z obietnicą, odnowiliśmy panele po zniszczeniu nieodpowiednim płynem czyszczącym (jesień 2009). Odnowiliśmy powierzchnie z dwóch stron."

Podobne prezentacje


Reklamy Google