Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Jak uzyskać certyfikat po szkoleniu? Popraw 1 wykres i wklej go do slajdu Przykład 1 (Przed i Po) Przerób 1 raport/slajd prezentacji na dashboard menedżerski.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Jak uzyskać certyfikat po szkoleniu? Popraw 1 wykres i wklej go do slajdu Przykład 1 (Przed i Po) Przerób 1 raport/slajd prezentacji na dashboard menedżerski."— Zapis prezentacji:

1 Jak uzyskać certyfikat po szkoleniu? Popraw 1 wykres i wklej go do slajdu Przykład 1 (Przed i Po) Przerób 1 raport/slajd prezentacji na dashboard menedżerski lub analityczny i wklej go do slajdu Przykład 2 (Przed i Po) menedżerski – służy do śledzenia celów, używa ikon, strzałek, miniwykresów, wykresu pociskowego, nie posiada wielu interakcji analityczny – służy do analizy 5W1H (Who, What, When, Where, Why, How), posiada interakcje w postaci np. fragmentatorów lub przycisków sterowania Wraz z prezentacją prześlij plik źródłowy, o ile to możliwe Dane i przykłady nie muszą być realne Rozwiązanie może być przygotowane w innym programie niż Excel – liczy się cel komunikacyjny i zgodność z zasadami wizualizacji Prezentację wyślij na adres: bartosz.czapiewski@skuteczneraporty.pl bartosz.czapiewski@skuteczneraporty.pl

2 Zadanie poszkoleniowe przygotowane przez:

3 Przykład 1 – wykres PrzedPo

4 Przykład 2 – dashboard Przed

5 Przykład 2 – dashboard Po


Pobierz ppt "Jak uzyskać certyfikat po szkoleniu? Popraw 1 wykres i wklej go do slajdu Przykład 1 (Przed i Po) Przerób 1 raport/slajd prezentacji na dashboard menedżerski."

Podobne prezentacje


Reklamy Google