Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Zgodnie z rozkładem Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Zgodnie z rozkładem Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego."— Zapis prezentacji:

1 Zgodnie z rozkładem Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

2 Zgodnie z rozkładem Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

3 Codziennie spotykamy się z różnymi rozkładami, żyjemy trochę według rozkładu, dostosowujemy się do niego. Niekiedy może się to wydawać nudne i męczące, jednakże rozkłady są bardzo przydatne. Pozwalają nie tylko organizować plan dnia, ale często są po prostu niezbędne, byśmy wiedzieli, czego się spodziewać. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

4 Uczniowie przychodzą do szkoły na określoną godzinę. W czasie zajęć mają przerwy. Dzwonek wskazuje, kiedy zaczyna się i kończy lekcja. Każda klasa ma swój plan lekcji i według niego prowadzone są zajęcia. W planie opisane jest też, jakie i kiedy są lekcja. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

5 Bardzo ważne są rozkłady jazdy, które określają, kiedy i dokąd jadą tramwaje, autobusy i pociągi. Dzięki rozkładowi jazdy wiemy, kiedy udać się na dworzec i do jakiego pociągu wsiąść. Dzięki rozkładowi jazdy możemy zaplanować podróż i dotrzeć na czas. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

6 Samoloty też kursują według rozkładu. Jest to plan przylotów i odlotów. Pasażerowie wiedzą, o której godzinie samolot odlatuje i przylatuje. Dzięki temu mogą powitać swoich bliskich na lotnisku. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

7 Aby zaplanować podróż należy najpierw sprawdzić rozkład. Można to zrobić w internecie, co jest szybkie i wygodne. Nie można tego zaniedbać, gdyż nie można zaplanować podróży. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

8 Planowanie jest bardzo ważne. Dzięki temu nie spóźnisz się i dotrzesz na miejsce w określonym czasie. Jeśli będziesz planować swoje zajęcia i według tego planu postępować, będziesz punktualny, a rodzice i koledzy będą wiedzieli, że mogą na Tobie polegać. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

9 Planowanie bardzo nam pomaga w codziennym życiu. Nie rozwiąże ono wszystkich problemów, ale wiele z nich usunie w cień. Dzięki niemu możemy być bardziej przedsiębiorczy i lepiej sobie radzić w życiu. Zapewnia ono również poczucie bezpieczeństwa. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

10 Czy układacie sobie plany, rozkłady? Lubicie działać według rozkładu? Zgadzacie się, że planowanie wspomaga bycie przedsiębiorczym? Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.


Pobierz ppt "Zgodnie z rozkładem Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego."

Podobne prezentacje


Reklamy Google