Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

 O FIRMIE:  Firma New Millenium Centre Ltd jest firmą amerykańską i została zarejestrowana 24 marca 2011 z możliwością oferowania swoich usług na.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: " O FIRMIE:  Firma New Millenium Centre Ltd jest firmą amerykańską i została zarejestrowana 24 marca 2011 z możliwością oferowania swoich usług na."— Zapis prezentacji:

1

2

3  O FIRMIE:  Firma New Millenium Centre Ltd jest firmą amerykańską i została zarejestrowana 24 marca 2011 z możliwością oferowania swoich usług na całym świecie. Firma działa absolutnie legalnie. Depozytariuszem i ubezpieczycielem kapitału początkowego jaki wszystkich rachunków inwestycyjnych założonych w ramach programu "Auto Partner Club" jest JSC "Rietumu Banka" (Bank pracujacy w ramach Unii Europejskiej www.rietumu.com/bank) www.rietumu.com/bank

4  Program „Auto Partner Club” budzi zainteresowanie nie tylko wśród inwestorów i przedsiębiorców, ale również interesują się nią osoby prywatne. Każdy przystępujący do programu, ma możliwość bez leasingu i kredytu, inwestując w formie udziału od 250 do 800 EURO, nabyć w czasie kilkunastu tygodni najnowszy model wymarzonego Volkswagena

5  Bez obaw, firma nie zarabia na naszych wkładach poprzez inwestowanie ich na rozchwianych rynkach finansowych. Zysk generowany dla AutoPCL pochodzi bezpośrednio z obrotu na sprzedaży samochodów. Dba o to Bank Depozytariusz. Dochód dla AutoPCL to 5% od sprzedaży każdego auta z salonu po przez nasz system na każdym kontynencie. Nie ważne gdzie mieszkasz. W każdym kraju na całym świecie możesz odebrać Twoje auto. Powyższą prowizję dla AutoPCL wypłaca konkretny salon samochodowy, w którym Ty zamówisz wymarzony samochód. Na konto wskazanego przez Ciebie sprzedawcy AutoPCL przeleje Twoje pieniądze.

6  Pierwsza matryca składa się z 15 udziałów o wartości 800 euro każdy i nosi nazwę Grand Infiniti. W chwili przystąpienia do systemu, wykupiony udział rejestrowany jest na jednej z ośmiu wolnych pozycji w dolnym rzędzie. Dolna ósemka zapełnia się od lewej strony w prawo. W momencie, kiedy wszystkie pozycje zostaną zajęte, matryca dzieli się na pół, w wyniku czego powstają dwie nowe matryce. Udziały, których wartość wzrasta zmieniają swoją pozycję o jeden poziom wyżej.

7  Właściciel udziału, który znajduje się na samej górze matrycy оtrzymuje wynagrodzenie w kwocie 750 euro. W ramach premii wynikającej z regulaminu programu partnerskiego wypłacane jest również 50 euro za każdą osobiście zaproszoną osobę do uczestnictwa w programie Autopcl. Wypłata wynagrodzenia w kwocie 750 euro, jak również przejście do kolejnej matrycy inwestycyjnej Lux Infiniti, możliwa jest tylko i wyłącznie po wprowadzenia do programu partnerskiego dwóch osób. Bez spełnienia tego warunku nie jest możliwe dalsze inwestowanie. Taki inwestor zostanie zawieszony w systemie do momentu spełnienia powyższego wymogu.

8  Ona jest mniejsza od pierwszej matrycy na dwa razy. Niema w niej kwalifikacji. Ta matryca uzupełnia się jak partnerami waszej struktury, tym samym partnerami innych struktur. Matryca inwestycyjna składa się z 7 udziałów. Przy uzupełnieniu dolnej czwórki,następuje podział matrycy na 2 części. Właściciel udziału, który znajduje się na samej górze matrycy otrzymuje wynagrodzenie w kwocie 21 000 euro.

9  Jeżeli ktoś ma zamiar pozostać w biznesie,może zrobić ponowną inwestycję w kwocie 5 250 euro, a 15 750 euro wypłacona jest na wasz wskazany rachunek bankowy, jest możliwość wypłaty na kartę VISA, zamówioną w naszym banku lub następuje zakup samochodu. UWAGA! Jeżeli już ktoś się znajdzie w tej matrycy to niema powrotu do poprzedniej matrycy Grang Infiniti. System stawi was w matryce do waszego sponsora, gdzie można w nieskończoną ilość razy otrzymywać wynagrodzenie w kwocie 21 000 euro.

10  Program marketingowy grouplus składa się z matrycy inwestycyjnej w skład której wchodzi 7 udziałów. Każdy udział jest o wartości 250 euro. Matryca inwestycyjna do której przystępuje osoba wykupująca jeden udział posiada już wcześniej wykupione trzy udziały. Osoba przystępująca z wykupionym udziałem zajmuje jedno z czterech wolnych pozycji w matrycy. Pozycje w matrycy uzupełniają się od strony lewej do prawej, odwrotnie do wskazówek zegara.

11  Przy całkowitym zapełnieniu tej matrycy następuje podział na dwie nowe matryce. Udział znajdujący się na samej górze matrycy uzyskuje wartość 1000 euro, gdzie właściciel tego udziału 800 euro przeznacza na inwestycję w program Auto PCL. Z pozostałej kwoty 200 euro, 10 euro zostaje pobrane przez system na poczet fundacji ”NADZIEJA”. Kwota 190 euro wypłacana jest na wskazany rachunek bankowy(w przypadku osób mieszkających w Polsce wymagane jest walutowe konto bankowe).

12  Osoba będąca uczestnikiem programu inwestycyjnego Autopcl ma możliwość dokonywania powtórnych inwestycji nieograniczoną ilość razy. Dla przykładu: jeżeli udział uczestnika osiągnie wartość 1000 euro, kwotę 250 euro można przeznaczyć na re inwestycję, wykupując kolejny udział o nominalnej wartości 250 euro. Pozostałe 740 euro(10 euro przekazywane jest na poczet fundacji) będące zyskiem z inwestycji można wypłacić na swoje konto bankowe.

13


Pobierz ppt " O FIRMIE:  Firma New Millenium Centre Ltd jest firmą amerykańską i została zarejestrowana 24 marca 2011 z możliwością oferowania swoich usług na."

Podobne prezentacje


Reklamy Google