Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Sparkle laboratories. Jak powstała działalność? Sam plan mini przedsiębiorstwa zrodził się wraz z organizowanym w tym roku szkolnym projektem. Powoli.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Sparkle laboratories. Jak powstała działalność? Sam plan mini przedsiębiorstwa zrodził się wraz z organizowanym w tym roku szkolnym projektem. Powoli."— Zapis prezentacji:

1 Sparkle laboratories

2 Jak powstała działalność? Sam plan mini przedsiębiorstwa zrodził się wraz z organizowanym w tym roku szkolnym projektem. Powoli werbowano nowych członów i ustalano plan działania naszej firmy. Obecnie nasza działalność liczy 8 członków, odpowiedzialnych za poszczególne funkcje. Naszym lokalem, w którym można nabyć oferowane produkty jest sala 107 (1 piętro głównego budynku naszej szkoły).

3 Czym zajmuje się firma? Nasza firma zajmuję się produkcją drobnych gadżetów i chemii. Produkujemy m. in. Bardzo kolorystyczne zapałki, palące się na wszelakie kolory, a także odpalające się od określonych powierzchni. Co ciekawe niektóre z zapałek są odporne na działanie wilgoci oraz stawiające opór powiewom wiatru. Oprócz zapałek nasza działalność oferuje tzw. Banki energii. Jest to małe, przenośne urządzenie, zasilane na baterie (AA). Stworzone z myślą o zabieganych ludziach, nie mających czasu by naładować swoje ulubione sprzęty elektroniczne (telefon, MP3 itp.). Urządzenie pobiera energię z baterii i przekazuje na sprzęt.

4 kolejnym przykładem jest światło chemiczne. Jest to światło, które w reakcji połączenia się dwóch składników zaczyna świecić. W zależności od intensywności roztworu świeci się z różną długością.

5 Jakie możliwości ma potencjalny klient? Każdy klient korzystający z usług naszej firmy w ofercie może znaleźć ciekawe urządzenia potrafiące sprostać wymaganiom posiadacza.


Pobierz ppt "Sparkle laboratories. Jak powstała działalność? Sam plan mini przedsiębiorstwa zrodził się wraz z organizowanym w tym roku szkolnym projektem. Powoli."

Podobne prezentacje


Reklamy Google