Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

KAMPANIA EDUKACYJNA w Zespole Szkół Nr 3 w Lubinie.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "KAMPANIA EDUKACYJNA w Zespole Szkół Nr 3 w Lubinie."— Zapis prezentacji:

1

2 KAMPANIA EDUKACYJNA w Zespole Szkół Nr 3 w Lubinie

3 Wydaliśmy numer specjalny czasopisma „EKOmedia”. Jest to szkolna gazetka poświęcona problematyce ochrony środowiska i ekologii, ukazuje się już od 10 lat. Materiały z gazetki wykorzystano na godzinach wychowawczyh.

4 Przygotowaliśmy informacje o elektroodpadach, które umieściliśmy na ulotkach dla rodziców oraz mieszkańców osiedla. Na rozwieszanie ulotek otrzymaliśmy zgodę od prezesa spółdzielni.

5 Niezbędne informacje o elektroodpadach przekazaliśmy rodzicom na zebraniach. Ulotki natomiast rozwieszaliśmy na tablicach informacyjnych klatek schodowych.

6 Czym skorupka za młodu nasiąknie … Informacjami o ZSEE podzieliliśmy się z przedszkolakami z Przedszkola Nr 1 oraz uczniami klas I – III Szkoły Podstawowej nr 3.

7 Podczas spotkań maluchy rozwiązywały różne łamigłówki i zagadki na temat elektrodpadów, a te z przedszkola kolorowały malowanki.

8 Z wykonanych przez nas plakatów przygotowaliśmy wystawę w szkolnej galerii, którą oprócz gimnazjalistów obejrzały również przedszkolaki.

9 Ukoronowaniem naszych działań był happening zorganizowany na ruchliwym deptaku wokół szkoły, podczas którego rozdawaliśmy ulotki. Do uczestnictwa w happeningu zachęciliśmy uczniów klasy integracyjnej.

10 I jeszcze kilka fotek z happeningu.

11 Za kampanię informacyjną oraz zorganizowaną zbiórkę ZSEE w roku szkolnym 2009/2010 otrzymaliśmy III miejsce wśród szkół lubińskich oraz zaszczytny „Certyfikat szkoły energicznie chroniącej środowisko”, który przyznał ECOREN KGHM Polska Miedź SA, który, m.in. Zajmuje się przetwarzaniem elektroodpadów. Dziękujemy za obejrzenie fotorelacji z realizacji podjętych przez nas zadań.


Pobierz ppt "KAMPANIA EDUKACYJNA w Zespole Szkół Nr 3 w Lubinie."

Podobne prezentacje


Reklamy Google