Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

PLANETARIUM POZNAŃ. Program przygotowany przez Planetarium Poznań dostosowany jest do każdej grupy odbiorców. Wśród naszej kosmicznej oferty znajdą Państwo.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "PLANETARIUM POZNAŃ. Program przygotowany przez Planetarium Poznań dostosowany jest do każdej grupy odbiorców. Wśród naszej kosmicznej oferty znajdą Państwo."— Zapis prezentacji:

1 PLANETARIUM POZNAŃ

2 Program przygotowany przez Planetarium Poznań dostosowany jest do każdej grupy odbiorców. Wśród naszej kosmicznej oferty znajdą Państwo prezentacje przygotowane pod kątem wieku widzów: Edukacja przedszkolna: Materiał audiowizualny przygotowany dla dzieci w wieku przedszkolnym. Barwny, spokojny i plastyczny obraz dostosowany do zdolności poznawczych dzieci i pobudzający ich wyobraźnię. Edukacja wczesnoszkolna: Prezentacja dla dzieci na etapie wczesnoszkolnym pod tytułem „ Sekrety Kosmosu” obrazująca budowę Układu Słonecznego (klasy I-III). Lekcje astronomii dla uczniów klas IV-VI wpisujące się w podstawę programową zajęć z PRZYRODY pod tytułem „Wszechświat i Ty”. Edukacja gimnazjalna: Przekonamy gimnazjalistów materiałem filmowym, że czas spędzony w mobilnym planetarium zaowocuje niezapomnianymi wspomnieniami. Wpisany w podstawę programową zajęć edukacyjnych z FIZYKI. PLANETARIUM POZNAŃ

3 Zdjęcie wewnątrz kopuły podczas prezentacji.

4 Wymiary kopuły używanej podczas prezentacji. Kopuła wyposażona w specjalistyczny system wentylacji.

5

6 Kopuła wyposażona w profesjonalny system audio-wizualny używany w stacjonarnych planetariach. Podłogę kopuły stanowi specjalnie przystosowana mata umożliwiająca widzom oglądanie w pozycji leżącej.

7

8 Dzięki współpracy z NASA dysponujemy świetnymi materiałami edukacyjnymi.

9 Znajdując się wewnątrz planetarium efekt jest taki jakbyśmy znajdowali się w kosmosie.

10 Dzięki temu każdy z nas może poczuć się jak astronauta.

11 Nasze komfortowe i wentylowane planetarium.

12

13 ZAPROŚ NAS DO SWOJEJ SZKOŁY Planetarium Poznań: Łukasz Tralewski 603992217


Pobierz ppt "PLANETARIUM POZNAŃ. Program przygotowany przez Planetarium Poznań dostosowany jest do każdej grupy odbiorców. Wśród naszej kosmicznej oferty znajdą Państwo."

Podobne prezentacje


Reklamy Google