Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Wyniki ankiety zorganizowanej w ramach ogólnopolskiego projektu „Lokalny ekorozwój” W ankiecie brało udział 137 uczniów Zespołu Szkół w Siewierzu. „ Segregacja.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Wyniki ankiety zorganizowanej w ramach ogólnopolskiego projektu „Lokalny ekorozwój” W ankiecie brało udział 137 uczniów Zespołu Szkół w Siewierzu. „ Segregacja."— Zapis prezentacji:

1 Wyniki ankiety zorganizowanej w ramach ogólnopolskiego projektu „Lokalny ekorozwój” W ankiecie brało udział 137 uczniów Zespołu Szkół w Siewierzu. „ Segregacja odpadów to się opłaca!”

2

3

4

5

6

7  brak koszy do segregacji;  brak zainteresowania światem zewnętrznym;  niewiedza;  dużo pracy; Odpowiedzi na pytanie ‚Co sprawia, że ludzie nie segregują odpadów?’ w podpunkcie inne

8

9  nagradzać za segregacje;  nie segregować śmieci;  mówić o skutkach niesegregowania śmieci; Odpowiedzi na pytanie ‚Co należałoby zrobić w celu podniesienia świadomości ekologicznej uczniów na temat gospodarowania odpadami?’ w podpunkcie inne


Pobierz ppt "Wyniki ankiety zorganizowanej w ramach ogólnopolskiego projektu „Lokalny ekorozwój” W ankiecie brało udział 137 uczniów Zespołu Szkół w Siewierzu. „ Segregacja."

Podobne prezentacje


Reklamy Google