Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Nasza szkoła, istnieje w Częstochowie od przeszło 10 lat. Wielu jej absolwentów zajmuje dziś wysokie stanowiska kierownicze, co stawia nas i naszą ofertę.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Nasza szkoła, istnieje w Częstochowie od przeszło 10 lat. Wielu jej absolwentów zajmuje dziś wysokie stanowiska kierownicze, co stawia nas i naszą ofertę."— Zapis prezentacji:

1

2

3 Nasza szkoła, istnieje w Częstochowie od przeszło 10 lat. Wielu jej absolwentów zajmuje dziś wysokie stanowiska kierownicze, co stawia nas i naszą ofertę na wysokim szczeblu planowania swojej przyszłości.

4 W tym roku ofertę kierujemy nie tylko do osób zainteresowanych szkolnictwem technicznym oraz zawodowym, ale także sportem, multimediami, bezpieczeństwem publicznym.

5 W tym roku szkolnym planujemy w 100% otworzyć klasy czysto techniczne/zawodowe. Dzięki temu wielu uczniów będzie mogło poszerzać swoje zainteresowania oraz rozwijać wszelkie pasje. Dzięki nam będziesz robił to, co lubisz!

6 Technik cyfrowych procesów graficznych Kręcą Cię strony internetowe i grafika? Jeśli tak, to ta specjalizacja jest przygotowana dla Ciebie. Po naszej szkole będziesz mógł znaleźć pracę w agencjach reklamy, drukarniach, ogólnie w branży reklamy.

7 Interesujesz się projektowaniem drewnianych przedmiotów, konstrukcji? Jeśli tak, to witamy Cię na Legionów 58. Obsługa wszelkich urządzeń stosowanych w tym zawodzie, sporządzanie dokumentacji – to dzięki nam zdobędziesz tą wiedzę. Jeśli kiedykolwiek myślałeś nad tym, by pracować w ośrodkach projektowania wyrobów z drewna musisz zapoznać się z naszą ofertą bardziej szczegółowo. Nowość »

8 Interesujesz się rysunkami technicznymi, mapami, szeroko pojętą geodezją? Jeśli tak, to właśnie mamy coś dla Ciebie - z nami będziesz mógł projektować zabezpieczenia przeciwpowodziowe i inne przyszłościowe obiekty.

9 Technik urzadzen i systemów energetyki odnawialnej Wielkie firmy biją się o pracowników, którzy wiedzą jak pozyskiwać energię z wiatru, wody, słońca i innych ekologicznych rzeczy. Chcesz kontrolować urządzenia i systemy energetyki odnawialnej? Dzięki nam zdobędziesz pracę w zakładach projektujących instalacje – kończąc na różnych elektrowniach. Nowość » -,

10 MONTER ZABUDOWY I ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH W BUDOWNICTWIE Myślisz nad tym, by w przyszłości zająć się czystą budowlanką? Chciałbyś wykonywać prace wykończeniowe w budynku – od malowania, przez tapetowanie, wykładanie podłogi kończąc na analizowaniu dokumentacji budowlanej, jeśli tak to jesteśmy dla Ciebie! Własna firma, praca indywidualna – chcesz mieć styczność z materiałami budowlanymi – nasza szkoła da Ci tą możliwość. Wykształcenie zawodowe to przyszłość Polski!

11 Szukasz przyszłościowego zawodu, którego ciągle jest w naszym społeczeństwie mało? Po skończeniu szkoły będziesz potrafił wykonać montaż instalacji wodociągowych, kanalizacyjnych, gazowych. Wszelka konserwacja sieci komunalnych i instalacji sanitarnych da Ci zawsze pracę! Monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych Dzięki nam będziesz mógł zostać właścicielem własnej firmy zajmującej się urządzeniami sanitarnymi!

12 Staramy się bacznie promować naszych uczniów, to właśnie oni zdobywają wiele nagród w różnych konkursach. Powyżej przedstawiamy ich osiągnięcia. » I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Graficznym na LOGO VI edycji Mistrza Sieci „e-portfolio” » I miejsce na XVI Wojewódzkim Festiwalu Pieśni Patriotycznej » I miejsce w rozgrywkach piłki nożnej w Wojewódzkim Turnieju dla Szkół z Klasami Mundurowymi „Gram i kulturalnie kibicuję przed Euro 2012” » I, II miejsce i wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie „Najwybitniejsze kobiety w historii Polski” » III miejsce w konkursie plastycznym pt. „Graficzne logo kierunku studiów Praca Socjalna” » II miejsce w konkursie „Moja mała ojczyzna” - nagrodą był wyjazd ucznia do Brukseli oraz Parlamentu Europejskiego

13 » Galeria prac naszych uczniów

14

15

16

17

18

19


Pobierz ppt "Nasza szkoła, istnieje w Częstochowie od przeszło 10 lat. Wielu jej absolwentów zajmuje dziś wysokie stanowiska kierownicze, co stawia nas i naszą ofertę."

Podobne prezentacje


Reklamy Google