Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Warsztaty artystyczne Justyna Niebudek. Zapraszamy ! ● Piękna, wiosenna pogoda towarzyszy warsztatom artystycznym w Bolesławowie. Uczestniczą w nich uczniowie.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Warsztaty artystyczne Justyna Niebudek. Zapraszamy ! ● Piękna, wiosenna pogoda towarzyszy warsztatom artystycznym w Bolesławowie. Uczestniczą w nich uczniowie."— Zapis prezentacji:

1 Warsztaty artystyczne Justyna Niebudek

2 Zapraszamy ! ● Piękna, wiosenna pogoda towarzyszy warsztatom artystycznym w Bolesławowie. Uczestniczą w nich uczniowie klas VI SP oraz I i II SG. Pracują w grupach: muzyka, teatr i taniec nad projektem o nazwie "Na przekór czasom." Opieką merytoryczną zajmują się panie: Joanna Załucka, Katarzyna Schick i Joanna Sapieha. Efekt - przedstawienie w KOK-u, w poniedziałek 4 kwietnia o 17.00. Zapraszamy!

3 29 - marzec ● Tego dnia 3 klasy wyjechały o godz. 9.00 na Warsztaty artystyczne które odbyły się w Bolesławowie

4 Podział klas 1 gim. - lata 80 2 gim. - lata 70 6 – lata 60 Wszyscy mieliśmy zajęcia z - tańca - śpiewu - teatru

5 Piosenki - śpiew - Tak mi zle - w siną dal - Staruszek świat - Ballada o Tolku Bananie - Skóra -Przeżyj to sam - Sępy

6 Klasa 1 gim. Lata 80 Taniec : Tańczyliśmy do 3 piosenek Gdzie się podziały tamte prywatki Mniej niż zero Psalm stojących w kolejce

7 Teatr ● Nasza klasa przygotowała trzy sceny : ● obrady okrągłego stołu ● Pan Kleks ● Graficiarze

8 Scena 1 ● Obrady okrągłego stołu ● cała grupa tworzyła stół, razem omawialiśmy ważne sprawy nie raz kłóciliśmy się, lecz wreszcie doszło do porozumienia.

9 Scena 2 ● Pan Kleks ● Przedstawiliśmy scenki z filmu – Akademia Pana Kleksa. ● - Dzieci grające na instrumentach ● - wymyślone zwierzęta przez Pana Kleksa: ● ptak i żółw.

10 Scena 3 ● Graficiarze – lata 80 ● Połowa klasy stała równo na scenie, ● Chłopcy z naszej klasy podbiegali do muru i malowali kredą obrazki, do momentu gdy nie złapał ich policjant.

11 Cały występ ● Nasze sceny : taniec i teatr przeplatały się z piosenkami i z występami klasy 2 gim., 6 podstawówki. ● Cały występ trwał 55 min.

12 Zakończenie Spędziliśmy 3 dni w Bolesławowie i 2 dni w KCKSiR. Warsztaty bardzo mi się podobały, byłam na nich pierwszy raz i mam nadzieję że w przyszłym roku też odbędą się taki warsztaty. Justyna


Pobierz ppt "Warsztaty artystyczne Justyna Niebudek. Zapraszamy ! ● Piękna, wiosenna pogoda towarzyszy warsztatom artystycznym w Bolesławowie. Uczestniczą w nich uczniowie."

Podobne prezentacje


Reklamy Google