Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Bambino na Dzień Dziecka 2016 czerwcowe akcje marketingowe skierowane do dzieci.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Bambino na Dzień Dziecka 2016 czerwcowe akcje marketingowe skierowane do dzieci."— Zapis prezentacji:

1 Bambino na Dzień Dziecka 2016 czerwcowe akcje marketingowe skierowane do dzieci

2 Konkurs na facebookowym profilu Kolorowy Świat Bambino Tym razem to rodzice musieli się postarać i wykazać kreatywnością. Konkursowym zadaniem było stworzenie pracy za pomocą plasteliny. Nagradzaliśmy wskazane przez laureata dziecko.

3

4 Warsztaty plastyczne w plenerze Warszawa Pod naszym patronatem odbył się Dzień Dziecka w Muzeum Karykatury im. Eryka Lipińskiego w Warszawie, gdzie dzieci przygotowały kocie zabawki i wspólnie zbudowały z papieru ogromną kulę dla kota.

5 „Kolorowy wyścig Bambino” Szamotuły i okolice

6 Hunters Day Grodzisk Wielkopolski Stoisko kreatywne Bambino przygotowane we współpracy z Hurtownią Format na festynie rodzinnym w grodziskim parku.

7 Event dla klientów Hurtowni Format Grodzisk Wielkopolski

8 Dzień Dziecka w Kajtku - Kościan

9 Dzień Dziecka Sigma Max - Ciechanów

10 Festyn „Lato, lato, lato czeka” - Pruszków

11 Festyn Rodzinny - Komorów

12 Dzień Dziecka na Targowicy – Stary Sącz

13 Warsztaty plastyczne dla dzieci – Radomsko

14 Piknik na zdrowie – Gdańsk Przy współpracy z Gdańskim Uniwersytetem Medycznym zagościliśmy na dorocznym „Pikniku na zdrowie”. Produkty Bambino stanowiły atrakcję w Szpitalu Pluszowego Misia, gdzie odbywały się konkursy rysunkowe. W tej miłej i twórczej atmosferze lekarze i studenci przekonywali dzieci, że wizyta u lekarza to nic strasznego

15 Dziękujemy osobom, które bezpośrednio zaangażowały się w organizację lokalnych eventów. Szczególne podziękowania dla Regionalnych Kierowników Sprzedaży: Maćka Magdziarka Agnieszki Sęk – Izdebskiej Czarka Radzickiego Marka Urbana Irka Harmaka


Pobierz ppt "Bambino na Dzień Dziecka 2016 czerwcowe akcje marketingowe skierowane do dzieci."

Podobne prezentacje


Reklamy Google