Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Tablety graficzne Julia Cudak. Tablet graficzny ● Jest to urządzenie, które służy głównie do rysowania elementów graficznych na komputerze, ale może też.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Tablety graficzne Julia Cudak. Tablet graficzny ● Jest to urządzenie, które służy głównie do rysowania elementów graficznych na komputerze, ale może też."— Zapis prezentacji:

1 Tablety graficzne Julia Cudak

2 Tablet graficzny ● Jest to urządzenie, które służy głównie do rysowania elementów graficznych na komputerze, ale może też być wykorzystywane jako mysz komputerowa.

3 Używanie ● Tablet jest urządzeniem do najbardziej precyzyjnego wprowadzania graficznych danych do komputera. Na tabliczce piórkiem lub specjalną myszą wskazujemy pozycję komputerowego kursora. Funkcjonuje on jak mysz komputerowa, tzn. działa jak jej kursor, ale ma o wiele więcej funkcji.

4 Zastosowanie tabletów graficznych ● Rysowania (możliwe nawet na bardzo zaawansowanym poziomie) ● Retusz fotografii ● Możliwość wykonania rysunku technicznego

5 Wacom Bamboo3 Fun Pen &Touch M ● Aktywny obszar roboczy- 216mm / 137mm ● Rozdzielczość-2540 lpi ● Poziomy nacisku- 1024 ● Ciężar- 0,642 kg ● Obsługa programów operacyjnych: ● Microsoft Windows XP ● Microsoft Windows Vista lub nowszy ● MacOS X 10.4.8 lub nowszy ● Microsoft Windows 7

6 PENTAGRAM QuadPen 2 P2020 ● Aktywny obszar roboczy- 152,4mm /114,3mm ● Rozdzielczość- 2048 ● Poziomy nacisku- 1024 ● Obsługa programów operacyjnych: ● Windows XP ● Vista/7 ● MacOS X


Pobierz ppt "Tablety graficzne Julia Cudak. Tablet graficzny ● Jest to urządzenie, które służy głównie do rysowania elementów graficznych na komputerze, ale może też."

Podobne prezentacje


Reklamy Google